Strona główna Różne Przychodnia „Zdrowie” uruchamia dodatkowy numer telefonu

Przychodnia „Zdrowie” uruchamia dodatkowy numer telefonu

14082
24

Jak już informowaliśmy, zgodnie z zaleceniami Narodowego Funduszu Zdrowia, istnieje możliwość uzyskania „teleporady” lekarskiej. Za pośrednictwem telefonu można uzgodnić wizytę, a także uzyskać receptę elektroniczną i zwolnienie lekarskie.

Aby ułatwić pacjentom skorzystanie z tej procedury, przychodnia „Zdrowie” wprowadziła dodatkowy numer kontaktowy – 603 110 074. Czynny jest także dotychczasowy numer 61 4154346.

24 KOMENTARZE

  1. szlak mnie trafia zabunkrowali się jak w czasie wojny ja rozumie ze sie boja ale do cholery dlaczego nie przyjmują na okreslona godzinę !!! matki z chorym dzieckiem odchodzą z kwitkiem !! jeżeli ich jest tylu to niech dwóch zostaje a reszta do POZNANIA do roboty !!!!tam brakuje rak do pracy !!gdzie wasza przysięga !!!!!!!!!!!! maseczki i fartuchy założyć i heja do roboty !! na to się godziliscie za to bierzecie na pacjenta pieniądze co miesiąc ! to jest wasz obowiązek !!a nie łaska !!! z naszych pieniędzy żyjecie !!! a gdzie HIPOKRATES ?

  2. Ja mam szczęście. Na stacjonarny zawsze sie dodzwonie. Jak zaczne od 8 to za 2-3 razem najczesciej. Ale bywa ze sie nieda… fakt.

  3. telefony milczą nikt nie odbiera co robia lekarze dlaczego do przychodni nie wolno wchodzic ? dlaczego dzieci chore nie maja prawa wejscia ?rozumie jest ciężki czas ale pytam się od czego sa lekarze ? gdzie ludzie maja iść ? nie wszystko można załatwić na telefon !!!ludzie odsyłani sa z kwitkiem !!co robi 4 lekarzy ? to oni sa dla nas to oni biorą co miesiąc za nas pieniądze !!!niech zkładają maski fartuchy i do pracy !! najlepiej zaszyć sie i czekac jak wszystko minie !!! nie macie poczucia wypełniania swojej misji ? to co maja powiedziec lekarze którzy pracują na oddziałach ?pozamykać szpitale ? gdzie wasza godność i odpowiedzialność za człowieka !! to tak miało byc ?

  4. Ludzie czy tak ciężko zrozumieć, że jeśli ktoś nie musi, nie wychodzi z domu. Zakaz wchodzenia do przychodni to minimalizacja roznoszenia choroby. Po to są teleporady, dzwońcie do skutku, nie wciskajcie takiego kitu, że między 8 a 18 się nie dodzwonicie bo to jest śmieszne. I może warto wyjść dalej niż czubek własnego nosa. Jeśli o zakazach mowa to w przychodniach w całym Gnieźnie drzwi zamykane są na KLUCZ!! Nie ma możliwości wejścia, udzielana jest teleporada i na tym koniec. Więc proponuję trochę zrozumienia dla innych i więcej zdrowego rozsądku bo przyjdziesz z przeziębieniem a wyjdziesz z koronawirusem

  5. Wiele jestem w stanie przyjąć do wiadomości, nawet nie że zrozumieć ale jak można udzielać teleporady dotyczącej stanu zdrowia rocznego dziecka bez jego osłuchania. Dziecko matce nie powie co mu dolega, rodzic na słuch nie określi czy dziecko prawidłowo oddycha a piszę o tym właśnie teraz gdy panuje wirusowe zapalenie oskrzeli ( często bez gorączki co tym bardziej wykluczą przyjęcie na wizytę). U takich maluchów to chwila jak bez właściwej diagnozy niezbędna będzie hospitalizacja oby bez powikłań. Tak się właśnie przepycha pacjentów z punktu A do B. Żebyśmy się za chwilę nie zdziwili jak szpitale będą przepełnione pacjentami z zapaleniem płuc czy oskrzeli i z ciężkimi powikłaniami

  6. Po 37 razie Pani odebrała, przeprowadziła krótki wywiad po czym powiedziała, że lekarz oddzwoni jak znajdzie czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj