Strona główna Kultura Przedszkolaki świętowały Niepodległość

Przedszkolaki świętowały Niepodległość

2927
6

Program artystyczny „Nasza Polska” nawiązujący do Narodowego Święta Niepodległości przedstawiły dzieci z Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka.

„Wiewiórki” i ”Króliczki” ubrane w barwy narodowe, w rogatywkach z polskim godłem na głowie, zaprezentowały patriotyczny program sławiący naszą Ojczyznę.

Piosenki i wiersze nawiązywały do różnych miast i regionów naszego kraju oraz jego tradycji. Z przedstawienia można było dowiedzieć się o aktualnej, a także dawnych, historycznych stolicach naszego kraju.

Specjalnymi gośćmi przedszkolaków byli – wiceburmistrz Dariusz Jankowski, przewodnicząca komisji społecznej Rady Miejskiej Renata Buzała oraz przewodnicząca Rady Kultury Małgorzata van Brenk.

W programie związanym z narodowym świętem nie mogło zabraknąć Hymnu Państwowego. Wszystkie dzieci, ich panie oraz goście odśpiewali wspólnie wszystkie jego zwrotki.

 

6 KOMENTARZE

  1. Chociaż w tym przedszkolu uczy się dzieci patriotyzmu, to jest ważne i cenne w dzisiejszym świecie i dzisiejszych czasach.

    • W Trzemesznie jest wybudowane przedszkole między blokami! I właśnie dwie grupy z tego przedszkola ( po waszemu na blokach) zaprezentowały program!
      Dzieci nie wchodzą na blok,żeby wejść do przedszkola!
      Czytajcie ze zrozumieniem całe artykuły i piszcie po polsku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj