Strona główna Różne Przebudowują ulicę Parkową

Przebudowują ulicę Parkową

4504
13

Fragment ulicy Parkowej – od skrzyżowania z ul. Czarnieckiego do stadionu – zyska wkrótce nową nawierzchnię. Trwa już przebudowa tego odcinka.

Zakres prac obejmuje m.in. wykonanie krawężników i chodnika, ułożenie nawierzchni jezdni z kostki betonowej, a także humusowanie oraz obsianie trawą przyległego terenu.

Podpisana umowa z wykonawcą, firmą „Hydroart Gaca”, opiewa na kwotę 78.900 zł brutto. Prace mają zakończyć się w drugiej połowie kwietnia.

Zadanie jest finansowane w ramach budżetu osiedlowego Osiedla nr 2 w Trzemesznie.

13 KOMENTARZE

  1. Ta firma juz sie bral za remont kostki w naszym miescie byla umowa gdzie firma nie miala pojecia o tej pracy zerwala umowe ile kary zaplacila a brala sie za nastepna robote kto to zlecil

  2. Nie wspomnę o drodze od przepompowni do stadionu piątkowego i wyżej chodnik do ulicy Parkowej- jest krzywy . Wszędzie robi się remonty a zapomina o uczęszczanych chodnikach które po 40 latach powinny być nowe. Potrzebny również porządek i wycinka samosiewow przy stadionie piaskowym. Proszę radnych Trzemeszna o przejście się na stary stadion piaskowy i zobaczyli na własne oczy jak tu wygląda- dosłownie dzika puszcza.

  3. Ten kawałek z 3 domami to ulica parkowa ? Jestem pełen podziwu dla osoby decyzyjnej która wybrała to miejsce do przebudowy ! Nasilenie ruchu na tej ulicy 2 razy w roku ??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj