Strona główna Polityka W Trzemesznie tajny nawet sport

W Trzemesznie tajny nawet sport

3081
29

Dzisiaj na boisku Orlik w Trzemesznie odbyły się organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji turnieje dla dzieci w ramach akcji „Zagraj Lato”. Chciałam przedstawić Państwu wyniki tych zmagań.  Niestety – jak  poinformowała mnie osoba prowadząca turniej – dyrektor OSiR Mariusz Kowalczyk, zabronił udzielania informacji dotyczących imprez sportowych redakcji trzemeszno24.info.

Mam nadzieję, że Burmistrz MiG Trzemeszno Krzysztof Dereziński jako przełożony dyrektora OSiR, wypowie się na temat zaistniałej sytuacji, tak szybko, jak było to w przypadku umieszczenia przez nas materiału o rzekomym tajnym spotkaniu w sprawie szkół.

Nadmieniam, że sprawy związane z działalnością OSiR Trzemeszno są informacjami publicznymi i ich udostępnianie społeczeństwu jest obowiązkiem, a nie żadnym „widzimisię” osób za nie odpowiedzialnych. Na szczęście nikt nie zabronił nam robienia zdjęć.

Małgorzata Podedworna – członek redakcji.

IMG_6525 IMG_6528 IMG_6532 IMG_6543 IMG_6549

29 KOMENTARZE

 1. Ogólnie nigdy tego pana nie lubiłem ale to juz lekka przesada … zabronił i juz a moje dziecko tam brało udział i nie moge o tym mówić nikomu ???! a tym bardziej jakiemuś redaktorowi?? dosyć , że pozwolono zrobić fotki a na nich hala własnośc może prywatna więc nie wolno…. hmmmmmmm oj Maniek bo popłyniesz razem z Dyziem po wyborach

 2. A co może być do ukrycia w wynikach sportowych.? Moje dziecko chętnie by przeczytało o swoim sukcesie i jego kolegów.

 3. Gośka źle osądziłaś sytuacje, rozmawiałam dzisiaj z Tobą na temat wyników z dzisiejszego turnieju i faktycznie wyników nie dostałaś, ale po naszej rozmowie rozmawiałam z Panem Mariuszem Kowalczykiem i kazał przekazać wyniki o czym Cię niezwłocznie poinformowałam – osoba odpowiedzialna za to nieporozumienie Edyta Koperska!!!!

 4. Widzę, że dyrektorowi władza uderzyła do głowy tylko niech nie zapomina że ludzie dużo mogą. A on nie może takich decyzji podejmować. Również mam nadzieję, że burmistrz coś z tym zrobi!!!!!!!

 5. Edyta dziękuję za komentarz, ale wiem że bierzesz winę na siebie i ja Ciebie rozumiem jak mało kto. Wiemy dokładnie jak wygląda sytuacja i artykuł nie pojawiłby się, gdybym nie miała potwierdzenia co do całej tej sytuacji. Pozdrawiam M.P. czyli Małgorzata Podedworna

 6. To nie pranie własnych brudów…Pan M. Kowalczyk po prostu pokazał swoją prawdziwą „twarz”, którą może nie wszyscy do tej pory znali…

 7. Pani Koperska napisała :faktycznie wyników nie dostałaś.To wszystko na ten temat.Dalsze wyjaśnienia to pokorna obrona swojego szefa.Rozumiem P.Koperską.Nie rozumiem P.Kowalczyka. Zrozumiem jak nie udostępnienie wyników wyjaśni urząd.

 8. …z kierownikiem to człowiek by się dogadał…a z dyrektorem to każdy wie jak jest…a tak na marginesie nie mogę się jakoś przyzwyczaić do tego dyrektora (do stanowiska rzecz jasna bo człowieka nie znam)…

  • Oświadczam, że z powyższym wpisem nie mam nic wspólnego. Nigdy nie udzielam się na tego typu forach. Grzegorz Grzegorek.

 9. Myślę że sprawę trzeba zgłosić organom ścigania, będzie to pierwsza sprawa w powiecie!A tak na poważnie, to to że ktoś kogoś nie lubi to jest jego prywatna sprawa ale wywalanie to na fora i szukanie pretekstu by tylko uszczypnąć jest strasznie tanie i śmieszne, u mnie wzbudza salwę śmiechu.

 10. Pan dyrektor dorwał się do władzy i myśli, że jest kimś wyjątkowym. Nawet dzień dobry nie odpowie, cwaniak jeden.
  Zagarnia wszystko, jakby to było jego. Trzemesznianie, nie dajmy sobie mydlić oczu jakimiś tanimi imprezami! Na ostatnim festynie było więcej komercji niż rodzinnej atmosfery. Nie dajmy się!

 11. Śmieszny jest ten Pan… Od zawsze EGO wyrzucone w kosmos… To niestety było widać nawet przyglądając się prowadzeniem lekcji WFu dla gimnazjalistów na licealnym boisku… Strach się bać co ludzie mogą sobie w głowach poukładać i jak daleko może to sięgać… Pozdrowienia dla Redakcji i wyrazy sympatii oraz szacunku za stworzenie tego portalu!!:)

 12. Brak słow. Gość dostał sie do władzy i myśli że błyszczy, zachowuje sie jak 10-cio latek 😀 dyrektor??? nawet porządnej imprezy nie potrafi zorganizować!!!Zwolnic Mariusza K.!! Ślimaki do Francji gnać!!a nie za władze sie brać!!!
  Pozdrowienia dla Pana Gulczyńskiego.
  Panie Kowalczyk zalecam kilka lekcji organizowania imprez i prowadzenia OSiR-u od Pana Dyrektora Henryka Gulczyńskiego!!!

 13. Ojciec Dyrektor już dawno powinien podać się do dymisji, idiota jakich mało w tym mieście, myśli że Orlik i boisko wielofunkcyjne z drugiej strony jest jego własnością, a z tego co wiadomo pieniądze na budowe tych boisk nie należały do hali. Po za tym zwykły cham i burak. Strach pomyśleć jak by go wybrali na burmistrza przy ostatniej kandydaturze… połowa ludzi by się wyprowadziła po za granice tego miasta.

 14. A z tym dzień dobry to racja sam pamietam jak było pare dni przed wyborami to się kłaniał w pas wszystkim i wszystkiemu pamiętam moich rodziców jak się dziwili co to za Pan nieznamy go a on nawet zagaduje i się kłania , może się nawrócił i przypomniał , że uczył ich syna a z racji różnicy wieku pierwszy się kłania:) nawet zyskał w ich oczach ale…. tuż po wyborach niestety czar prysł. Dumna wyprostowana postawa , klata wypięta spojrzenie w oczy i , i dzień dobry juz nie padło raz , drugi i kolejny. Widać prawdziwe oblicze tego człowieka. Ale cóż nikt nie jest idealny:) Pozdrawiam Maturzystów rocznik 94 🙂

 15. Pisanie typu nie bo nie jest trochę dziecinne, ale przyglądając się obiektywnie w wizerunek w/w to:
  – na hali mimo wszystko troszkę się pozmieniało na lepsze
  – może podejście typu traktować jak swoje jest nie do końca złe (nie mam na myśli tej kwesti dotyczącej nie podania wyników), bardziej bym podkreślił DBAĆ JAK O SWOJE
  Dobra z plusów na tyle teraz te drugie:
  – Pazerność do władzy w/w jest przeogromna, jeżeli burmistrz powołuje takiego dyrektora to niech się owy osobnik zajmie tym do czego jest powołany, a nie robi podchody i startuje w następnych wyborach.( swoją drogą dziękować Bogu, że nic z tego nie wyszło)
  – Jeżeli z owym osobnikiem żyje człowiek w zgodzie i daj Bóg posiadasz wspólne zdanie na różne kwestie to życie z owym osobnikiem jest nadwyraz poprawne, ale spróbuj się sprzeciwić zrobić nie pomyśli to zgnębi do szpiku kości.
  (Zdecydowanie wiem o czym piszę, i sądze, że nie jeden by się mógł podpisać pod tym)

 16. Pozmieniało na lepsze?!. Może w niektórych kwestiach ale nie we wszystkich . Pożal się BOżE MÓJ jak widzę halową siłownie – sprzęty jak z PRL zresztą zakupione przy oddaniu hali czyli chyba był jeszcze wtedy PRL. Obsługa fatalna, brak jakiejkolwiek profesjonalnej pomocy technicznej itd. niewspomne o zasadach bhp itd. Ale kasowanie za wejścia za to jak w profesjonalnych klubach np. w Gnieźnie. Cóż zapomniany kącik hali czeka aż do końca się rozsypie albo co gorsza niedaj Boże coś się komuś stanie na garażowo konstruowanym sprzęcie :)))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj