Strona główna Różne Promują zdrowy styl życia

Promują zdrowy styl życia

1696
2

Gmina Trzemeszno pozyskała 43075.00 zł na realizację projektu „STOP uzależnieniom” w ramach zadania pn. „Prowadzenie Działań informacyjno–edukacyjnych, mających na celu zwiększenie świadomości na temat zachowań szkodliwych dla zdrowia i kształtujących prozdrowotny styl życia”.

W ramach zadania realizowane będą działania informacyjno–edukacyjne dotyczące szkodliwości e-papierosów, fonoholizmu (uzależnienia od telefonu komórkowego), uzależnienia od alkoholu, szkodliwości picia alkoholu oraz palenia papierosów przez kobiety w ciąży, jak również prowadzona będzie współpraca z policją w zakresie zakupu testów narkotykowych.

Realizacja projektu przewidziana jest na grudzień 2020 r., jednak jego oddziaływanie będzie znacznie dłuższe. Powyższe zadanie jest współfinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu pn.: STOP uzależnieniom”.

Środki Samorządu Województwa wielkopolskiego: 43.075,00 zł. Wkład własny Gminy Trzemeszno: 2268,36 zł. Całkowity koszt: 45.343,36 zł.

Urząd Miejski Trzemeszna

2 KOMENTARZE

  1. „W ramach zadania realizowane będą działania informacyjno–edukacyjne” – zakup testów przez policję to informacja czy edukacja? To tak jakby w ramach edukacji o przestrzeganiu prędkości na drodze kupić fotoradar 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj