Strona główna Różne Promowali zdrowy i trzeźwy styl życia

Promowali zdrowy i trzeźwy styl życia

1945
3

Piknik rodzinny „Pomocna Dłoń” odbył się w ub. sobotę w hali OSiR. Jego organizatorem była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy współudziale Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Urzędu Miejskiego.

Jak można przeczytać na stronie organizatora, wydarzenie było związane ze Światowym Dniem Trzeźwości i dotyczyło promocji zdrowego trybu życia, a także zwiększania świadomości związanej ze zdrowiem fizycznym i psychicznym oraz dążeniu do spokojnego i pełnego szczęścia życia, wolnego od uzależnień. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Odbyło się wiele zabaw i edukacyjnych konkurencji. Wolontariusze z Projektu Cztery Łapy zorganizowali miejsce, gdzie promowano adopcję zwierząt ze schroniska. Odbyła się ponadto zbiórka karmy i akcesoriów dla psów.

Oprócz promowania zdrowego i trzeźwego stylu życia, organizatorom przyświecała też idea ekologii. Wszystkie upominki, jakie otrzymywali uczestnicy, były wykonane z materiałów ekologicznych (drewno, papier) lub pochodzących z recyklingu.

Szczegółowa informacja wraz z obszerną galerią znajdują się |TUTAJ|.

fot. Urząd Miejski Trzemeszna

3 KOMENTARZE

  1. Ekologia to pic na wodę. Nauczacie a dalej w ogrodach kamyczki trawka rowno przystrzyżona. Wiec czego nauczacie? Żeby kupować plastik i go segregować? Plastik żeby zaistniałą ekologia to należy zlikwidować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj