Strona główna Kultura „Projekt Zajawka” już za niecały tydzień!

„Projekt Zajawka” już za niecały tydzień! [WIDEO]

946
11

Niecały tydzień dzieli nas od wydarzenia kulturalnego pt. „Projekt Zajawka 2015”, które rozpocznie się już w najbliższy piątek. Przypominając – w ciągu dwudniowej imprezy czekają nas liczne koncerty oraz warsztaty. Już teraz organizatorzy zapraszają do obejrzenia krótkiego filmu, zapowiadającego „zajawkę”.

Zobacz film i dowiedz się więcej o nadchodzącej imprezie.

Do zobaczenia w piątek, na terenie centrum „Magnolia” w Bystrzycy.

11 KOMENTARZE

  1. Popieram każdą imprezę i zachęcam do czestrzego ich organizowania . Niektórzy w tym mieście przyjemność spędzania czasu wolnego ograniczają jedynie do (powiem wulgarnie) chlania wódy w niekontrolowany sposób . Kompletny brak kultury , ogłady . Publiczne robienie z siebie bałwana świadczy jedynie o ich miernocie , ubóstwie intelektualnym mimo ,,dojrzałego,,wieku . Jeszcze raz zachęcam wszystkich , którzy mają wpływ na edukację kulturalno rozrywkową do szerzenia kultury . Może te dojrzałe buraki nabiorą trochę ogłady i zrozumieją , że trzemesznianie to nie ludzie ,, musem odciągnięci od pługa ,, .

  2. Z filmu praktycznie nic sie nie dowiedziałem o after party, a muzyka elektroniczna interesuje mnie najbardziej z tej zajawki. Kto będzie wtedy grał? O której godz ten after będzie i jak długo?

  3. Chińczyku jestem w szoku. Aleś Ty pięknie mówisz! I mądrze i poprawnie. Masz gadkę jak należy. No nie mogę. Gratuluję . A cały czas się boksowaliśmy w szkole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj