Strona główna Kultura Prezentacje w ramach konkursu „Życie słowem pisane”

Prezentacje w ramach konkursu „Życie słowem pisane”

2533
7

Dziś w trzemeszeńskim Domu Kultury odbyły się pierwsze prezentacje w ramach konkursu recytatorskiego „Życie słowem pisane”.

W ich trakcie zaprezentowali się uczniowie klas I-III z gminnych szkół podstawowych. Konkurs otworzyli wiceburmistrz Dariusz Jankowski, przewodniczący RM Benedykt Nitka oraz dyrektor DK Mariusz Zieliński.

Jury w składzie Renata Pałucka, Helena Małolepsza, Teresa Fejfer oraz Edyta Kubiak, po wysłuchaniu występów 23 uczestników, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Stanisław Witek
II miejsce – Aleksandra Bartz
III miejsce – Martyna Tarłowska

Wyróżnienia: Maja Szczepankiewicz i Alan Wieczorkowski.

Jutro (wtorek) odbędą się kolejne konkursowe prezentacje.

DK Trzemeszno, Trzemeszno24.info


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

7 KOMENTARZE

  1. tego pana co to lubi sie fotografowac z sukcesami to chcialbym spytac o dziury w drogach na terenie miasta Trzemeszno ?? co pan na to ?

    i niech pan nie udaje ze nie czyta tego forum

    • Tokarczuk ??? Ło Matko ! Ona taka slawna a Ja Jej nie znam Jak mi jest przykro z tego powodu Albo nie . Jestem roztrzęsiony , wewnętrznie rozbity Jak śmiem nie wiedzieć kto to Tokarczuk Moje życie legło w gruzach Już teraz Mój świat nie będzie taki idealny jak do tej pory Za najbliższą wypłatę pójdę na bazar i kupie se pistolet oczywiście celem popełnienia samobójstwa Jak będę sobie strzelał w ten Mój niewiedzacytokarczukowo łeb to zrobie to z jej książką w dłoni No chyba że ta Tokarczuk to jest jakaś producentka pieluszek tetrowych dla dzieci albo wynalazca żarówki LED Tak czy inaczej coś tam z jej produktow wezmę do ręki Po wszystkim pójdę na sto procent do piekła i będą Mnie gotować w tym kociołku za karę od rana do wieczora To jest niewybaczalne A tak na marginesie to chyba już ochnaście razy czytałem ten tekst powyżej i masz rację Nc a nic nie zrozumiałem z tego co tam wyżej napisali oprócz jutro ( wtorek ) A reszta ? Czarna magia A ty to pewnie jesteś taki nasz Trzemeszeński mądrala ? Oxford , Sorbona to pewnie już nic cię nie mogłyby nauczyć ? Kurde fajnie byłoby znać kogoś takiego jak ty , ale gdzie Mi tam do ciebie Jam nie godzien twoich butów czyścić

    • A co tam u naszego trzemeszeńsko-mogileńskiego „Lolo-pindolo”. Wczoraj był materiał o nim „Lolo-pindolo”. Jak to się drogi budowało na Euro. Donald ostatnio straszył, że wyrok TK oznacza ryzyko zwijania autostrad. No co, jak co ale on i Lolo -Pindolo mają doświadczenie w tym, że za dnia przywożono drogie kruszywo pod drogi szybkiego ruchu a w nocy dobry towar był wywożonych na lewy obieg a w miejsce dobrego kruszywa sypano najtańszą ziemię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj