Strona główna Różne Premia za szczepienia

Premia za szczepienia

5231
54

Premię w wysokości 25.000 zł otrzymało Koło Gospodyń Wiejskich „Tradycja” w Kruchowie. To efekt starań członkiń koła w organizację festynu w ramach akcji #SzczepimySię z KGW.

Wydarzenie miało miejsce 11 września na terenie kruchowskiego parku, a szczepieniom przeciw COVID-19 poddały się 122 osoby.

Jak się okazało, w samej Wielkopolsce do akcji przystąpiło ponad 400 KGW, ale tylko w dwóch przypadkach zdołano przekroczyć liczbę 100 zaszczepionych. Te właśnie koła otrzymały premię.

Z tej okazji panie z Kruchowa gościły w ubiegły piątek przedstawicieli Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa, która była koordynatorem akcji. Organizatorkom festynu na ręce przewodniczącej koła Marii Dłutkowskiej  gratulacje złożył Mateusz Bukowski, dyrektor Oddziału Regionalnego ARiMR.

W spotkaniu uczestniczyła radna RM Agnieszka Bartz oraz sołtys Kruchowa Piotr Wiśniewski.

54 KOMENTARZE

 1. kurde a ja sie juz zaszczepilem

  poczekam jesczze i jak w niektorych panstwach beda prywatnym os. dawac kase byle poszly sie szczepic

  • Pracujacym Tusk zabieral i komu rozdawal swoim kabze nabijal takze Romku przypomniec sobie czasy jakie byly i kto rzadzil BRAWO KRUCHOWO a kiedy Trzemeszno hm

  • Na tym polega idea państwa. Nie jesteś w stanie wszystkiego zrobić sam, potrzebne jest społeczeństwo oraz jego organizacja. Zgadzasz się oddawać część zarobionych środków na rzecz dobra wspólnego. Oczywiście, że można krytykować sposób tej organizacji i redystrybucji środków. Od tego są wybory, samorząd, demokracja w ogóle. Jest coś jeszcze, czego u nas wciąż brak, choć akurat Koło jest wyjątkowym i rzadkim wyjątkiem – inicjatywa oddolna, zaangażowanie, współudział.

 2. Droga policjo kontrolowac tych co maja covida ico sa na kwarantannie jaja sobie robia a takze gabinet prywatny na Wojciecha na poczekalni nawet osmiu czy dziesieciu w tak malym pomieszczeniu bez maseczek jak my mamy wyjsc z tej pandemi karac ile wlezie nie po 20zl czy 30zl najmniej 100 to sie naucza zeby nie zarazac innych

 3. Oglądam kropka pod i i po raz kolejny ta „niezależna” „dziennikarka” z „wolnych” „mediów” udowodniła, że prezentuje bardzo „wysoki poziom”. Jak profesor Zybertowicz (doradca Prezydenta) orał Kowala (byłego pisowca obecni platfusa) to ta powiedziała, że Kowal nie będzie odpowiadał na pytanie profesora: W ilu krajach jest obowiązek szczepień Covid?
  (Stokritka jest doświadczona jako „rzecznik” postkomuchów i komuchów. NIE byle kto mógł jeździć z tym komunistycznym sługusem – łysym starym oblechem? Ona zawsze ich broni. No tak, jak można atakować kumpli, którzy zapewnili ciepły kur.i dołek w SBeckich mediach?)
  To jak lewactwo będzie teraz zmuszało ludzi do szczepień?
  Co za hipokryci. Jak chodziło o aborcję i ich SBeckie media to darli ry.a. że każdy decyduje co chce robić ze swoim ciałem i co chce oglądać w TV.
  Wolne ramię! Rozumiecie postkomuchy i lewaki?
  Wolne ramię!
  Kiedy wyjdziecie na miasto aby manifestować swoją wolność?

  Czyżby stado 🐑🐏będzie ślepo wierzyć w moc opozycji?
  PS. Teraz leci papka w czarno na czarnym.

 4. to Czemeszno to jednak jest zapyziale

  przyjade w sobote stane na targu pobiore oplate za wstep 10 zł za parking 10 zl dookola targu a gratis bede dawal kazdemu 5 zl do kazdego zakupionego u mnie przedmiotu

  skoro PIS tak moze to i ja bede 'lody” krecil

  jak dostajO cos darmo a wydaja bokami wiecej 2x to nie widza wazne ze dostajO

  • Tak jak ty. Spójrz na swoją pisownię. Kto tu jest zapyziały i zamiast teczki do szkoły to w nią kamieniami. Jak taki wszystko wiedzący jak pisownia to gratuluje wiedzy. 🙄☹️

 5. Również gratuluję paniom z KGW w Kruchowie. Żałuję, że nieudało się KGW w Trzemżalu. Ufam, że środki zostaną dobrze zagospodarowane a nie jak te przez gminę pozyskane z funduszu solidarnościowego – obciążyły tylko kieszenie „Kumploszczaków”. Niema to jak „dobry wuja”.

 6. Mi jak dadzą 10 tys to się zaszczepić dam a tak to się nie szczepię i maseczki nie zakładam nigdzie!!! Nikt mnie nie zmusi

  • Wiec chodzi o kasę….. Jak dostaniesz coś w zamian za to ze będziesz dbał o wspólne dobro to chętnie, za darmo masz gdzies społeczeństwo? Mam dla ciebie ważna wiadomość. Selekcja naturalna 🙂 nikt na szczęście ci nie zapłaci 🙂

   • Do selekcja naturalna Zastanów się co piszesz Wspólne dobro ? Jak mam zaszczepić się pseudo szczepionką która została wyprodukowana w pół roku a znawcy tematu czyli ludzie pracujący w laboratoriach mówią o badaniach nad jakimś lekiem na jakieś zło o zdaje się dziesięciu latach badań zanim coś co pomaga będzie można wypuścić na rynek Firmy farmaceutyczne wypuszczając tą pseudo szczepionkę na covid-a zastrzegły sobie że nie ponoszą ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI za ewentualne skutki uboczne Szczepimy dzieci przeciwko jakiś tam wirusom gdzie te szczepionki były testowane iks lat a tutaj Ludzie chłoną tą prawdę 🤔 jak gąbkę Oczywiście ja się z tą pseudo prawdą nie zgadzam Czy nie zastanowiłeś sie dlaczego wcale nie maly odsetek pracowników służby zdrowia nie chce się szczepić I wcale nie są to szeregowi pracownicy tylko pielęgniarki , lekarze itp. Dużo mógłbym tu na temat tego szczepienia napisać tylko po co ? I tak większość społeczeństwa powie że ja ten niezaszczepiony to chodzące zło bo przecież mogę zarażać Ty się pewnie zaszczepiles żeby według Ciebie nie zarażać a Ja nie jem słodyczy bo nie chcę zarażać cukrzycą 😃 Mamy tzw. pandemię koronawirusa podobno a w 2015 roku było w Polsce trzy i pół miliona zarażonych na grypę z czego kilkaset osób umarło i co ? Mieliśmy pandemię grypy ? Na zakończenie odsyłam do krótkiego filmu o zdrowotnych właściwościach szczepionki https://rumble.com/vmsmvx-przypadkovi-grbr.html Powodzenia

    • Gratuluję kremlowskiej propagandzie kolejnego sukcesu, choć za tyle wpompowanych milionów dolarów inwestycja musi przynieść wymierne korzyści – zamieszanie w Europie i religia antyszczepionkowa z wiernymi wyznawcami. Czy ziemia jest płaska? Bo są przecież wyznawcy i tej religii i mają swoje argumenty oraz linki do filmików różnych kapłanów-ekspertów.

    • Żyjesz chyba tylko w swoim świecie. Napisałeś że na grypę zmarło kilkaset osób a dziś kilkaset osób umiera w jeden dzień!!!!! Widzisz różnicę? Dziś dzięki komputeryzacji dającej możliwości różnych symulacji i super nowoczesnych laboratoriów i wiedzy naukowców wiele procesów można przyspieszyć. Oczywiście wszystkie szczepionki, lekarstwa itp. cały czas się ulepsza.

   • Jak już się dałeś zakeczupować tym niezbadanym
    środkiem , to sam na sobie zrobiłeś selekcje. Myślisz że dostałaś antidotum na śmierć i jesteś kimś ważnym bo nie będziesz miał kwarantanny po kontakcie z zarażonym ? Za dużo telewizji i oglądania ,,doktorów,,celebrytów. Dowiedz się z konkretnych źródeł ,bo w telewizji tego nie powiedzą, ile osób leży pod resiratorami szczepionych i nie zaszczepionych, to może zdanie zmienisz .

    • Zakeczupować… niezbadany środek… z języka wybitnych specjalistów z dziedziny… siedzenia na sedesie i szperania w necie. Inżynier Mamoń się kłania – „Proszę pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę.…” To ten poziom.

    • To mówisz ze keczup wystarczy??! Bo zakeczupowac to można kiełbasę z grila. A twój czip to ty masz już od dawna. Posługując się kartą płatniczą nawet nie zdajesz sobie sprawy ze to twój czip. Wiedzą gdzie jesteś ile wydajesz i na co. Wiec widać ze wiedza płytka.

   • Do Anonima Jak będziesz nie daj Boże miał wypadek samochodowy to też powinieneś za szpitalne leczenie pokryć koszty leczenia w 100 procentach ? Przecież tyle się mówi – jedź ostrożnie , zwolnij , przesiądź się na rower Czy to nie jest też ostrzeżenie ? Lepiej zapobiegać niż leczyć Z tym się zgadzam Tyle tylko że nie czymś wyprodukowanym na szybko czyli w tym przypadku pseudo szczepionką Mięso po zakupie też jesz na surowo ? Czy czasem odstawiasz na 24 w jakiejś tam zalewie , potem na patelnie i gdy już toto jakoś pachnie , wygląda i po spróbowaniu kawałeczka smakuje przystepujesz do jedzenia Powiedziałem sobie że w przypadku tych szczepionek jak skończą testy na ludziach wtedy rozważę zaszczepienie się jak wszyscy Żeby nie było wątpliwości nikogo nie krytykuje Zaszczepił się lub nie jego wybór Wolny kraj – podobno

    • Troszkę mylisz pojęcia o wolności. Według takiego rozumowania to wszystkie przepisy i prawa odbierają nam wolność. Ja bym np.chciał jeździć w terenie zabudowanym 70 km/h bo mam takie umiejętności ale przepisy mówią inaczej i czy to odbiera mi wolność? Oczywiście nie bo inni użytkownicy też muszą się czuć bezpiecznie i tam kończy się moja wolność a zaczyna ich.

 7. Proponuję aby na prezesa klubu powołać osobę, która nie ma aspiracji wybicia się na tym klubie do zajęcia bardziej intratnego stanowiska. Wówczas pieniądze od sponsorów szybcuej się znajdą. Chyba nie brakuje w tym środowisku osób, którym zależy tylko na tym klubie i nie mają jakiś ambicji wbicia się na cieplejszy stołek.
  Zatem młodzi piłkarze proponuję abyście sami wybrali, kto ma być prezesem. Wybierzcie kogoś, kto naprawdę żyje tym klubem czyli wami. Zastrzeżcie każdemu kandtydatowi, że będąc prezesem nie może startować na urząd zarówno w okresie sprawowania prezesury jak i w okresie 5 lat od momentu zaprzestania pełnienia tej funkcji. Bo na co Wam taki prezes, który zacznie się starać i za chwilę wybierze ciepły stołek na urzędzie zostawiając Was na lodzie.
  Efekt będzie piorunujący. Taki prezes będzie skupiony tylko na Was a nie na tym aby przy okazji wypromować się.

   • Z pewnością ta wybitnie bogata społeczność trzemeszeńska skusi jakiegoś inwestora do wybudowania hipermarketu czy galerii. Po tym co napisałeś można podejrzewać, że jesteś człowiekiem mocno oderwanym od rzeczywistości. Każdy przedsiębiorca inwestujący swoje pieniądze kieruje się m.in. stopą zwrotu. Wiesz co to w ogóle jest?
    Co do basenu.
    Ale jakiego basenu?
    Wybudowanego ze środków unijnych?
    Jesteś faktycznie marzycielem, który buja wysoko w chmurach. Musiałeś jednocześnie nieźle się w tych chmurach nawdychać tego syfu, który jest wypuszczany z kominów tych wszystkich zadeklarowanych ekologów.
    Radzę konkretny detoks bo strach co jeszcze tu napiszesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj