Strona główna Różne Praca w PPZ Trzemeszno – ELEKTRYK

Praca w PPZ Trzemeszno – ELEKTRYK

4097
0

Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno Sp. z o.o. jest jednym z największych, na rynku polskim, producentów skrobi ziemniaczanej.

Ponad stuletnia tradycja i doświadczenie, a także wykwalifikowana załoga, wysokiej klasy surowiec i nowoczesna technologia gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.

Nasi odbiorcy to największe w kraju firmy produkcyjne i handlowe a także wiele firm zagranicznych z całego świata.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

ELEKTRYK
Miejsce pracy: Trzemeszno

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznej
  • wykonywanie bieżących napraw i remontów instalacji
  • elektrycznej, maszyn, urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie – elektryczne, elektroniczne doświadczenie w pracach elektrycznych, montażu osprzętu, podłączaniu szaf sterowniczych, zaciąganiu i układaniu przewodów
  • uprawnienia SEP do 1 kV (E1)
  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji elektrycznej
  • znajomość obsługi elektronarzędzi
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie, umiejętność analizy sytuacji, dokładność
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę (pełen etat)
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość długotrwałej współpracy z firmą

Więcej informacji pod nr tel. 61 415 40 16. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego elektronicznie na adres: Malwina.Smialowska@ppz-trzemeszno.com.pl lub składać osobiście w Dziale Kadr.