Strona główna Różne Praca – Kierownik Działu Usług Komunalnych

Praca – Kierownik Działu Usług Komunalnych

1793
0

Remondis Aqua Trzemeszno Sp. z o.o. poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Kierownik Działu Usług Komunalnych.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie działalnością działu usług komunalnych – koordynowanie wywozu odpadów z posesji, usług porządkowych, utrzymania terenów zielonych, zimowego utrzymania dróg miejskich, obsługi targowiska miejskiego, funkcjonowania składowiska odpadów komunalnych
  • sporządzanie planów, harmonogramów, raportów i sprawozdań dot. zakresu działania nadzorowanej sfery przedsiębiorstwa
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy i rozliczenia zadań realizowanych przez podległych pracowników przy użyciu programów komputerowych
  • nadzorowanie pracy i eksploatacji wykorzystywanych pojazdów i sprzętu technicznego
  • opracowywanie ofert przetargowych dot. zadań realizowanych w trybie zamówień publicznych
  • weryfikacja merytoryczna faktur kosztowych oraz udział w procesie fakturowania świadczonych usług
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • bieżąca współpraca z członkami zarządu oraz pracownikami innych komórek operacyjnych firmy w zakresie realizowanych zadań
  • nadzór nad podległymi pracownikami w zakresie przestrzegania dyscypliny pracy, regulaminu pracy, zasad bhp i p-poż

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła obsługa komputera, dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość sfery usług komunalnych oraz przepisów prawa regulujących te zagadnienia, oraz przepisów ochrony środowiska w zakresie gospodarki odpadami
  • wiedza lub doświadczenie w obszarze zamówień publicznych lub kwestii dot. ochrony środowiska będą dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybka przyswajalność wiedzy oraz otwartość na zmiany
  • wysoka kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra organizacja pracy, terminowość, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na regularny, pośredni i bezpośredni kontakt z klientem
  • umiejętność koordynowania realizacji kilku zadań jednocześnie
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku menadżerskim

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży
  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, komputer
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszeni swoich kwalifikacji w ramach udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość korzystania ze środków ZFŚS
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres spółki: Remondis Aqua Trzemeszno Sp. z o.o., ul. 1 Maja 21, 62-240 Trzemeszno z dopiskiem na kopercie „Aplikacja”.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez REMONDIS Aqua Trzemeszno Sp. z o.o. z siedzibą w Trzemesznie przy ul. 1 Maja 21 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcą moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że Administratorem danych jest REMONDIS Aqua Trzemeszno Sp. z o.o.  z siedzibą w Trzemesznie przy ul. 1 Maja 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.