Pożar zboża w Powiadaczach

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dzisiaj, około godziny 18:50, straż pożarna odebrała zgłoszenie o pożarze zboża w Powiadaczach. Na miejsce zadysponowano łącznie sześć zastępów gaśniczych z Trzemeszna, Kruchowa, Ławek i Mogilna.

Dzięki natychmiastowej reakcji jednostek z Kruchowa i Ławek, ogień udało się szybko opanować. Jak poinformował dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie, spaleniu uległo ok. 0,4 ha zboża.

Przyczyna pożaru nie jest znana.

27 Komentarze do Pożar zboża w Powiadaczach

ogloszenia
 1. Anonim napisał(a):

  Jak to dobrze że straż ogniowa jest na wsiach. Brawo strażacy z Kruchowa i Ławek, A zboże mogło spalić się błyskawicznie .

  • Anonim napisał(a):

   Pewnie że brawo dla strażaków z Ławek bo to aż cud, że znaleźli czas by jechać do pożaru gdyż ich głównym zajęciem jest podlewanie trawy na nowo powstającym w tej miejscowości boisku Muszą nawet wykorzystywać samochód straży, żeby tam dojechać.

 2. Z ostatniej chwili napisał(a):

  UFO zmieniło namiar z Wylatowa do Powiadacz . Niestety uległo ono rozbiciu i doszczętnie spłonęło powodując zapalenie się zboża . Uwaga bo załoga mogła katapultować się i może wymagać pomocy .

 3. Anonim napisał(a):

  …pożar przy drodze to z pewnością od papierosa wyrzuconego z auta;apelujcie do bezmyślnych palaczy…

 4. Wiktor napisał(a):

  Kiedy to było

 5. miastowa napisał(a):

  A pomyślał ktoś o właścicielu pola, który być może ma mało ziemi i nie stać go na ubezpieczenie? Krótka informacja, pożar nieduży a dla tego człowieka wielka strata. Trzymaj się gościu, choć nie znam cię to dobrze Ci życzę!

  • Anonim napisał(a):

   Oczywiście że strata to zawsze strata i nikt nikomu jej nie życzy ale właściciel pola do biednych nie należy wręcz przeciwnie jest jednym z bogatszych w okolicy

 6. Marek W napisał(a):

  Ludzie kultury i szacunku dla powagi zdarzenia rolników wy w mieszkańcy miasta zadacie szacunku w nieszczęściu my też tego oczekujemy od was w chwili nieszczęść MAREK W

 7. Riposta napisał(a):

  Jest coś takiego jak kultura pisowni szanowny Panie Walczak .
  ,,Wy , Was,, zaczynamy pisać od dużej litery . Chyba , że ktoś jest chamem chcącym wyrazić swój brak szacunku do adresata .
  Kto tu kpi z nieszczęścia ? Pańska błyskotliwość w odczytywaniu i analizie treści jest porażająca .

  • J-23 napisał(a):

   P……..y polonista się znalazł,Markowi zawsze chodzi o odniesienie się do faktu,a to nie jest narodowy test pisowni.

 8. miastowa napisał(a):

  Pan Marek W. rzeczywiście nic nie zrozumiał z mojego komentarza.

 9. slawekx19 napisał(a):

  Wasze komentarze to jakieś nie porozumienie…

 10. 🔕🔕🔕🔊 napisał(a):

  Riposta masz kulturę jak twój ideał a wpis dotyczył wpisów ý udusić które mialy treść komentarza obrażając wieś strażaków to anonse 1 2 szok z ostatniej chwili a riposta 🖕

 11. Mieszkaniec Ostrowite napisał(a):

  Szanownego Marka Walczaka na pewno nie szanowanego można porównać do przysłowia „krowa która dużo muczy mało mleka daje”. Z tym człowiekiem jest tak samo on potrafi tylko krzyczeć, wszędzie go pełno a porządku z tego żadnego. Marek Walczak to osoba, która dba tylko i wyłącznie o swoj interes, wszystko co robi to tylko aby osiągać prywatne korzyści. Ponadto człowiek ten potrafi tylko krytykować ludzi co cis dobrego robią dla innych. Słowo empatia nie jest Walczakowi znane.

  • Anonim napisał(a):

   To dlaczego ty nigdzie nie interweniujesz tyle jest nieprawidłowości

  • Walczak Marek Ostrowite 26 napisał(a):

   Cos dobrego zrobił dla Ostrowitego?poprzednia ekipa samorzadowa wiadomo co było pomost zaplacony nie założony i wiele innych nieprawidlowosci dzierżawa bez czynszu teraz mamy wspaniałych ludzi którzy za soleckie pieniądze obiadaja się kiełbaskami z grila z czeremchy sołtys kupil 100 tuii sadzil w maju 14 polamanych 16 brakuje to drogi mieszkancu sa ludzie którzy dużo rycza a mało robią teraz impreska znowu będzie za spoleczna kasę to wasz sołtys robi najlepiej 1500 pomalowane kloaki 1500 za obcięcia trawnika Panowie Langa Sobiech co ja wziąłem sobie nawet zielska przy cbodnku nie macie chęci wyrwać do kogo pasuje slowo empatia orzerac, za cudze to każdy ale scieki płyną do jeziora to nikt geby nie otworzył nawet ten żaglowiec ,zielskiem zarósł w okolo .Bardzo jestem ciekaw czy jest to wyposażenie co było zakupione za poprzedni zarząd zeby nie moje działania to byś miał smród 2000 krow tak śmierdzi jak w kloace Masz skrzywiona rzeczywistość ja dzierżawę płacę sołtys Ostrowitego mi nie zaplaci a burmistrz mi nie umorzy tak jak pan Macinski uprawial bez umownie dopiero na moja interwecje burmistrz dokonał wystawienia faktury takis obywatelski to zapytaj swoich kolegów gdzie wywozą ścieki z szamba może pompuja na ogrody pola jak będziesz miał dane to zgłoś do gminy i prosze o kulture pisania bos nie anonimowy. Poz.dlaczego nie podpiszesz się nazwiskiem czyżbyś kłamstwem się upajał obywateu Ostrowitego

   • miastowy napisał(a):

    Tyle krzyku bylo o ten wasz pomost bylem w niedziele w Ostrowitym nic specjalnego a halas wielki jednym slowem nie kazdy zrobi porzadek kolo siebie i nie bedzie krytyki jeden na drugiego pozdr.

 12. Riposta do Pana M.Walczaka . napisał(a):

  Panie Walczak na miłość boską może starczy tego kompromitowania się . Może dla kogoś jest Pan autorytetem ale nie dla mnie . Dzieli nas przepaść pod każdym względem . Nie jest Pan partnerem do rozmowy oraz do korespondowania .
  Życzę Panu miłego dnia i przyjemnych marzeń .

  • M W napisał(a):

   Widzę zmiany w pisaniu.Ale masz rację że się różnimy bo pan preferujesz dokonywać obrażać ludzi którzy mówią prawdę .Nigdy nie zachowałem się jak altorytet gdyż czlowiek ma rozum nie powinien byc małpa. Co do rozmowy,o czym rozmawiać skoro pan upaja się fikcją literacką kłamstwem powiela pan ze komin w środku jest biały. Czlowiek który życzy drugiemu człowiekowi marzeń to można stwierdzić że zyje w świecie nie zrozumiałym dla niego samego pańskie wpisy to potwierdzają .Ja żyję w świecie realizmu faktów a nie marzen ,dla mnie nie ma złych dni gdyż każdy dzień daje podstawę do przemyśleń nauki i rozmowy z ludźmi takimi jak pan .Dlatego prosze dokonać przemyśleń gdyż czlowiek ma rozum nie powinien być zablakany a pan tak się prezentuje. Ma pan brak odwagi zachowywać się jak człowiek , dokonujący wpisów pod nazwiskiem .

 13. Anonim napisał(a):

  Marek masz rację,może twój wpis dotrze do tego tępaka i jemu podobnych,bo nie jest sztuką analizować wpis pod względem pisowni,ale działać społecznie jak ty to robisz,a inni nawet jako anonimowi tchórze nie potrafią wytknąć nieprawidłowości w pracy burmistrzów czy radnych.

 14. X napisał(a):

  Ludzie nie kompromitujcie się. Artykuł jest o pożarze to piszcie na temat a nie o d… Marynie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado