Strona główna Na sygnale Pożar w piwnicy domu jednorodzinnego

Pożar w piwnicy domu jednorodzinnego

1433
29

Dzisiaj – około godziny 20:30 – dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie otrzymał zgłoszenie o pożarze piwnicy w Gołąbkach. Na miejsce skierowano w sumie 5 zastępów gaśniczych z Gniezna, Trzemeszna, Kruchowa, Gołąbek i Ławek.

Okazało się, że w piwnicy domu jednorodzinnego zapaliły się śmieci, liście i gałęzie, zgromadzone w pobliżu pieca centralnego ogrzewania. W budynku panowało duże zadymienie, dlatego strażacy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych. Mimo tego pożar udało się szybko zlokalizować i ugasić.  Nikt z lokatorów nie odniósł obrażeń.

Strażacy oddymili pomieszczenia i wrócili do swoich baz.

29 KOMENTARZE

 1. Czy to ważne która jednostka dojechala pierwsza ? ratowanie mienia jest zdecydowanie ważniejsze wiec MEGAMOZG wcale taki mega nie jesteś 🙂

  • Do „Ktos”czy Ty nie masz co robić?tylko czepiasz się komentarzy?człowieku ogarnij się,a tak na marginesie!!!to brawo dla strażaków,bo widać,że na Nich można liczyć,reszta tylko siedzi i szuka pretekstu,żeby krytykować….brawo brawo brawo Strażacy—-Ławki!!!!

 2. Jednostka z Gołąbek ma ludzi od brudnej roboty. Centrum jest stworzone do kierowania innymi zastępami 😉 Gołąbki THE BEST 😃

 3. Czy to nie marnotrawstwo pieniędzy wysyłać od razu 5 zastępów nie wiedząc jaka jest skala pożaru ? A potem płaczą że kasy na nic nie mają. Wysłać jeden lub dwa zastępy najbliższe miejscu zdarzenia i poczekać na raport z sytuacji. Chory system jak i ten cały kraj !!!

  • Do Sławka?jesteś taki głupi,czy takiego udajesz….zastanów się co napisałeś-jakby był duży pożar i zanim by inne jednostki dojechały(myśląc Twoim systemem)to raczej wszystko by zdążyło spłonąć-co wtedy byś napisał?????

   • Do xxx
    Jak by babcia miała miał wąsy to by dziadkiem była. Widzę że nigdy nie zgłaszałeś/zgłaszałaś żadnego zdarzenia telefonicznie. Musisz dokładnie podać gdzie się pali ,co się pali i jaki obszar obejmuje pożar.Na tej podstawie dyżurny wysyła adekwatne siły. Lecz to jest polska i taki mamy system. Zobacz jak na zachodzie to działa. Jeszcze trochę to do tlącego peta na klatce schodowej wezwą siły z całego powiatu!!!!

 4. sam jestem strażakiem osp i nie chodzi tutaj o kasę bo wg mnie może jej nie być!!! to tak wszysty zazdroszczą tej kasy…. chodzi tylko po to by komuś pomóc w potrzebie

  • Brawo Fikus-ktoś kto nie pomaga to nie ma zielonego pojęcia o tym,ale do pisania to pierwszy tak jak ten Sławek.normalnie bez mózgu….brawo dla Strażaków

  • Nie chodzi mi o kasę którą dostajecie za akcję bo z całym szacunkiem się wam należy. Chodziło mi o ogólne koszty związane z całą akcją, mobilizacja 5 zastępów to spory koszt, paliwo itp.

 5. Zawsze się jakiś kretyn znajdzie co Mu jak zwykle coś nie pasuje,nic nie robią to potem wymyślają-tak jak ten Sławek….

 6. A WIECIE DLACZEGO ŁAWKI BYŁY PIERWSZE? PONIEWAŻ BYLI JUŻ ZMOBILIZOWANI, UBRANI, SAMOCHÓD GOTOWY JESZCZE ZANIM WYBUCHŁ POŻAR PONIEWAŻ PODLEWALI TRAWĘ NA NOWOPOWSTAJĄCYM BOISKU W ŁAWKACH. TAK BRAWO TO SIĘ CHWALI OBY TAK DALEJ. A MOŻE PO PROSTU BUDOWAĆ WIĘCEJ BOISK? WTEDY OSP BĘDĄ GOTOWE DO WYJAZDU JESZCZE PRZED POŻAREM LEPIEJ NIŻ JEDNOSTKI PAŃSTWOWE

 7. da się zauważyć, że większość komentarzy do artykułów jest złośliwa i wyśmiewająca. Można wywnioskować, że mieszkańcy Trzemeszna to zacofani, złośliwi i ciemni ludzie, którzy cieszą się z cudzego nieszczęścia.

 8. Smieszne jest to jak brać strażacka się kłuci kto co robi jak był ubrany nie na forum koledzy tylko w gronie przy tkz piwie, Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj