Strona główna Na sygnale Pożar w kamienicy na ulicy Mickiewicza

Pożar w kamienicy na ulicy Mickiewicza

6799
18

Drugi wyjazd odnotowali dzisiaj strażacy z OSP w Trzemesznie. Około godziny 12:10 zostali wezwani na ulicę Mickiewicza, gdzie doszło do pożaru w opuszczonej kamienicy.

Ogień pojawił się na poddaszu budynku, a dym wydostawał się przez dach. Oprócz trzemeszeńskich strażaków, na miejsce przyjechały jednostki z Gniezna i Kruchowa.

Jak przekazała nam Kamila Kozłowska z Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie, pożarem objęte były śmieci. Mundurowi szybko opanowali ogień, przeszukali budynek pod kątem obecności ewentualnych osób oraz przewietrzyli wnętrza.

W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Jego prawdopodobną przyczyną było podpalenie.

18 KOMENTARZE

  1. Czy czasami ten budynek nie był przeznaczony do rozbiórki nakazem Nadzoru Budowlanego okaz środka miasta kto nad tym czuwa dopóki ktoś nie zginie w tym pustostanie to się obudza

  2. Dlaczego Burmistrz mający całą armię urzędników nie potrafi rozwiązać tego problemu? Jeśli jest prawdą, że powiatowy inspektor nadzoru budowlanego wydał nakaz rozbiórki powinno nastąpić niezwłocznie działanie w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom sąsiadujących budynków. Kompromitacją jest permanentne gadania o tym, że ma się związane ręce. Życie i zdrowie sąsiadów i przechodniów w tym uczniów oraz kierowców nie jest priorytetem?

    • Co ty chcesz od burmistrza ! Przecież on tu ma weekend od poniedziałku do piątku,to po co się przesłać w sobotę a zapomniał bym w sobotę kwiaty roznosi na spotania

    • Bo jakbyś się przeszla przez czemeszno, to może nasunąć się 1 wniosek. Tylko jeden. Osoby po znajomościach. A potrzebne są osoby kompetentne. I problemy gminy by się rozwiązały.

    • Burmistrzowi niezależy. Zato wice – zależy. Tu zginął Jego dziadek – a resztę sobie dopowiedzcie.

    • Już 15 października pokażemy siłę na następne lata i zrobimy porządek w mieście drzewa już sięgają chmur w samym centrum posprzątamy ulicę i chodniki z zieleniny brud

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj