Strona główna Na sygnale Pożar w budynku przy ul. Kopernika

Pożar w budynku przy ul. Kopernika

1086
11

Dzisiejszej nocy (około godziny 2) w budynku dwurodzinnym przy ulicy Kopernika w Trzemesznie doszło do pożaru. W korytarzu zapaliły się elementy wyposażenia wnętrza (m.in. szafa), znajdujące się w sąsiedztwie instalacji elektrycznej.

Ogień zdążył objąć część sufitu, wykonanego z płyt kartonowo – gipsowych. Pożar został zauważony przez jednego z mieszkańców naszego miasta, który zaalarmował śpiących mieszkańców domu. Najprawdopodobniej dzięki jego czujności nie doszło do tragedii.

Do pożaru wezwano dwa zastępy straży pożarnej z OSP w Trzemesznie i dwa z PSP w Gnieźnie. Strażacy wynieśli na zewnątrz nadpalone meble oraz dokonali częściowego demontażu sufitu. W wyniku zdarzenia żadna z osób nie odniosła obrażeń.

11 KOMENTARZE

  1. Nie wiem kto obudził tych ludzi i zaalarmowal nie znam tych ludzi u ktorych sie palilo. Ale serdecznie dziekuje im ze nie przeszli obojetnie dzieki takim ludziom wraca wiara w to ze jednak mozna byc po prostu dobrym czlowiekiem dziekuje l

  2. jesteśmy z ciebie dumni Darek! Nocne życie nie zawsze musi byc stracone. Trzeba być zawsze czujnym. Twoja postawa jest godna naśladowania. Powinieneś dostać 'medal’

  3. Dariusz Łukasz jesteście wielcy znależliście się we właściwym miejscu o właściwym czasie.Ci ludzie zawdzięczaja Wam zycie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj