Strona główna Na sygnale Pożar sadzy na ul. Żółwiej

Pożar sadzy na ul. Żółwiej

1177
13

Wczoraj (6 kwietnia) około godziny 19 w budynku przy ulicy Żółwia w Trzemesznie doszło do pożaru sadzy w kominie. Na miejsce wezwano zastępy straży pożarnej z OSP w Trzemesznie i PSP w Gnieźnie, w tym drabinę mechaniczną.

Strażacy, pracując w aparatach ochrony dróg oddechowych, wygasili piec oraz przeczyścili przewód kominowy. Monitorowali też jego temperaturę. W wyniku pożaru i panującego dużego zadymienia nikt nie ucierpiał.

Działania mundurowych zakończyły się przed godziną 23.

(fot. K. Ostrowski / OSP w Trzemesznie)

13 KOMENTARZE

 1. Drogi Pani Nowaczyku,dlaczego a nie napisał Pan o wykładzie jednego z członków Trzemeszeńskich Patriotów, a podobno był Pan obecny, czyżby ktoś Panu zabronił o tym pisać?

 2. Co to za wykład i czy gdzieś było to ogłoszone?

  Pytam bo zaczyna mnie w.urwiać ten temat patriotów i tego nachalnego promowania tego ugrupowania.

  Kolejna sprawa, czy red. Nowaczyk ma obowiązek pisać o czymkolwiek?
  🙂

 3. około 40 „młokosów” na wykładzie w tym redaktor tego portalu z aparatem itp. a tu cisza 🙂 rośniemy w siłę i ma boleć to zwolenników GW i TVNu takich jak wy 😉 na facebooku są zdjęcia z tego wydarzenia, zaproszenie widniało na tej stronie (sponsorowane), więc każdy może się przekonać

 4. Nas to nie jara. Czterdziestu męczenników narodowców patriotów, na wykładzie dla siebie samych, niech w spokoju i w pokoju wiecznym sobie wykładają swoją wiedzę i niech się nią jarają. Trzemesznian to nie interesuje. ROŚNIJCIE W SIŁę w SWOIM sosie własnym gęstym od ględzenia. Powodzenia w pieprzeniu kotka za pomocą młotka( pieprzny cytat z ludowej mądrości)

 5. „Włączcie myślenie” co za hipokryzja 🙂 swiatopogląd prosto z mainstreamowych mediów i jeszcze śmie pouczać w taki sposób,może jak byś wyłączyła TV to by się tobie udało włączyć myślenie. Z resztą ty czasem z UK nie jesteś sądząc po imieniu? Czy może USA? Wieczna beka z lewarków

  • Typowe buractwo ,,patriotów’. Ktoś się ze mną nie zgadza to zmieszam z błotem. Takie działanie powoduje,że nigdy do Was nie dołączę. I uwierzcie – robicie sobie takimi wpisami bardzo zły PR.

 6. Haha to wy się jaracie, że młodym się chce i macie pretensje ze nie siedzą na dupach przed tv jak tacy ograniczeni ludzie wychowani na tvnie i innym syfie jak wy. Jakaś masakra, skąd tu tyle lewactwa, a nie to przecież cały czas te same osoby pod różnymi nickami co widać po uposledzonym stylu pisania 🙂 a teraz pochwalcie się co tam w faktach po faktach i u stokrotki Olejnik 😀

 7. No widać ,że młodym się” chce” i piszą o dupach. Szkoda, że nic nie wspominają o głowach. Za to wybitnie znają się na upośledzeniach i syfie, masakrach i lewactwie. Swój swego z daleka pozna. Gratuluję!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj