Strona główna Na sygnale Pożar stodoły w Jankowie Dolnym. W akcji strażacy z Trzemeszna i Kruchowa

Pożar stodoły w Jankowie Dolnym. W akcji strażacy z Trzemeszna i Kruchowa

875
6

Dzisiaj około godziny 18:40 doszło do pożaru stodoły wypełnionej słomą w Jankowie Dolnym. Na miejsce zadysponowano strażaków z PSP w Gnieźnie, OSP w Trzemesznie, OSP w Kruchowie oraz OSP w Strzyżewie Smykowym. Ogień zdążył bardzo szybko objąć drewnianą konstrukcję budynku, a dym widoczny był z odległości kilkunastu kilometrów.

W wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń. Warto zaznaczyć, że w obronę okolicznych pól i zabudowań włączyli się mieszkańcy Jankowa Dolnego. Działania na miejscu potrwają jeszcze najprawdopodobniej kilka godzin.

Przyczyny pożaru nie są na tę chwilę znane. Wyjaśniać je będzie policja.

6 KOMENTARZE

  1. Wydaje się wielce prawdopodobne że to podpalenie. To opuszczone gospodarstwo to totalna ruina. Od lat nikt się tym nie interesuje. Jak kiedyś kogoś tam coś przywali to dopiero będzie tragedia. Wiem teren prywatny i nie powinno się tam wchodzić lecz są tacy co wszędzie włażą.

  2. Powiem szczerze – prowadzacy portal podchodzi profesjonalnie do swojej pracy. Tych zdjec nie powstydzilaby sie najlepsza telewizja czy gazeta w Polsce. Szczerze gratuluje podejscia do pracy

    • Oczywiście ilość zdjęć odwrotnie proporcjonalna do rangi wydarzenia. A o ważnych rzeczach nieraz nawet wzmianki nie ma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj