Strona główna Na sygnale Pożar w piwnicy przy pl. św. Wojciecha

Pożar w piwnicy przy pl. św. Wojciecha

4285
10

Dzisiaj, krótko po godzinie 10, w jednej z piwnicy przy placu św. Wojciecha doszło do pożaru.

Na miejsce skierowano strażaków z Trzemeszna i Gniezna. Jak się okazało, ogniem objęty był składowany tam opał.

Pożar został szybko opanowany i nie zdążył rozprzestrzenić się na część mieszkalną.

Strażacy przewentylowali pomieszczenia, sprawdzili stężenie tlenku węgla, po czym wrócili do swoich jednostek.

Przyczyna pożaru nie jest na tę chwilę znana.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

10 KOMENTARZE

  1. To w takiej metropolii jak Trzemeszno ktoś ma jeszcze piec węglowy i pali węglem? A będziecie się hipokryci wielce wyżywać, że wieś pali weglem i truje powietrze.

    • Głupi jesteś czy głupiego udajesz? Owszem pali się węglem i nikt tego nie zabrania i nikt nie jest w stanie tego zabronić!!!! Nasza kochana UE chce nas wykończyć. Lepiej niech się zajmą tym dlaczego koropracje blokują rozwój samochodów elektrycznych i dlaczego tak drogo sie placi za energie odnawialną. Nie wszystkich na to stać, wiec nie są w stanie zmusić wszystkich. Teraz duzo ludzi przechodzi na gaz ziemny, gdy już wystarczająco dużo ludzi będzie mialo na gaz ziemny to ceny pojda w górę to wam gwarantuję i tak was oskubią. Gdyby cala technologia skupiła się na energii odnawialnej i samochodach elektrycznych lub na H2O to dziś byśmy jeździli samochodami które nie trują i czerpali z energii która nie zatruwa naszego powierza. Wszystko chodzi o pieniądze i o zakłady pracy. Dlaczego kiedyś telewizor czy lodówka bez problemu służyła nie jednemu od 15 do 20 lat A dziś po gwarancji się psuje? Jak widzę pseudo reklamę w TV o zaśmiecaniu i zatruwaniu naszej ziemi to ciśnienie mi się podnosi i przełączam. Chcecie mieć czysto zacznijcie od siebie, każdy głupek w TV jest wstanie za pieniądze powiedzieć wszystko. Jest technologia która pozawala na niezanieczyszanie powietrza to dlaczego rząd tego nie przejmie i za odpowiednią cenę sprzeda każdemu obywatelowi? Dlaczego to jest takie drogie?

    • Nie każdego tak od razu stać na pompy cieplne gazowe czy ogrzewanie elektryczne. Węgiel jest na legalu. A jak coś nie pasuje to patrzcie na siebie ile smrodu od lat dajcie jeżdżąc tymi starymi autami po 3 w rodzinie wielki lansik tacy ekolodzy wielcy ci na spacer nawet autem starym jeżdżą

  2. Wegiel jak wegiel ale kotlownia w piwnicy kamienicy wielorodzinnej gdzie jest podlaczony gaz ziemny i rury z gazem ida w piwnicy to jest dopiero niebezpieczenstwo gdzie kontrole az kamienica wyleci w powietrze

    • A kiedy zaczną kontrolować czym jeździsz czy tk twoje auto nie nadaje się już na złom i cza na elektroniczne byś nie truł mnie i mojej rodziny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj