Strona główna Na sygnale Pożar otulin i rur w Popielewie

Pożar otulin i rur w Popielewie

6231
21

Dzisiaj, krótko przed godziną 10, w Popielewie doszło do pożaru piankowych otulin rur. Dym widoczny był z odległości kilkunastu kilometrów.

Na miejsce zadysponowano strażaków z Trzemeszna, Trzemżala i Gniezna. Ogień gaszono m.in. z działka, a do zaopatrzenia wodnego wykorzystano pobliski staw. Po około godzinnej akcji pożar został opanowany, strażacy jednak nadal dogaszają pogorzelisko.

Przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane. Nieoficjalnie mówi się, że do pożaru doszło podczas cięcia jednej z rur. Miejscowa firma produkcyjna zajmuje się bowiem ich odzyskiem.

Na miejsce wezwano policję, która prowadzi swoje czynności.

21 KOMENTARZE

  1. Czy gmina wiedziała o istnieniu takiego składowiska? dokonywała kontroli itp.ile jest legalnych składowisk odpadów na terenie naszej gminy ?jak dzialają słuzby burmistrza i sam burmistrz ?podobno takie składowiska nie mogą funkcjonować bo mamy w Lulkowie specjalistyczną instalację

  2. Śmieci muszą jechać do drogiego Lulkowa, nie mogły trafiać na stare składowisko w Trzemesznie aż do pełnego jego napełnienia i tak był to teren wysypiska więc byłoby Eko i dużo taniej. A tu w gminie legalnie działają inne składowiska masakra. Urzędnicy pewnie są pochowani, aby nie rzucać się w oczy i dalej nic nie robić, w końcu nie jest ich dużo w Trzemesznie.

    • tjaaaa drozsze smieci, odpady problemowe taniej podpalic i 1/4 tego jako zmieszane zawsze taniej u nas to pod poznaniem rolniki maja opony zuzyte tez oplaca sie podpalic niz utylizowac

      brawa dla burmiSZCZow ze czuwaja

    • Coś jeszcze macie pisać? Czy tylko swą głupotą się chwalić? Masz coś lepszego niż PiS do zaproponowania, czy tylko siejesz propagandę kłamstw bez namysłu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj