Strona główna Na sygnale Pożar mieszkania w Kruchowie

Pożar mieszkania w Kruchowie

6791
19

Dzisiaj, około godziny 17:30, w budynku wielorodzinnym w Kruchowie doszło do pożaru mieszkania. Jak udało nam się ustalić, ogień pojawił się najprawdopodobniej od gniazdka elektrycznego.

Dzięki szybkiej reakcji mieszkańców, sytuacja została opanowana jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Spaleniu uległ fragment ściany oraz meblościanki.

Na miejsce dojechali strażacy z Trzemeszna, Kruchowa, Gniezna, Trzemżala i Wymysłowa. W sumie pracowało tam 6 zastępów ratowniczo-gaśniczych.

Nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

19 KOMENTARZE

  • Zawsze to forma ćwiczeń i całe szczęście jak nie ma dużego zagrożenia. Dobrze jak strażacy są w każdej chwili gotowi nieść ratunek.

 1. Kiedy wy gamonie od głupich komentarzy zrozumiecie że każda jednostka ma swoje priorytety i dyspozytor kieruje odpowiednia ilość jednostek w zależności od zagrożenia, a to jest blok wielorodzinny . Zagrożonych było wiele rodzin

  • Tu chyba kogoś mocno fantazja poniosła – w Kamieńcu mieszkanie się pali Trzemżal nie jedzie, a do takiego odległego Kruchowa jedzie, a strażaków z Ławek to jak mieszkanie w Ostrowitym będzie się palić można wysłać. Bądź tu mądry o co tutaj chodzi.

 2. „W sumie pracowało tam 6 zastępów ratowniczo-gaśniczych.”
  „sytuacja została opanowana jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.”

  dlaczego tylko 6 a nie 10 ?

    • wlasnei ogarnie – ten kto wzywal straz powinien rzetelnie i dokladnie przedstawic sytacje ze ugaszono lub zajela sie tylko sciana czy meble ale panujemy my sasiedzi rownie dobrze mozna zglosic ze „pali sie blok” i posciagac straz z powiatu ale wy nie ogarniecie ze zglaszajac trzeba SZCZEGOLOWO wszystko podac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj