Strona główna Na sygnale Pożar budynku w Kalinie

Pożar budynku w Kalinie

6849
14

Dzisiaj – około godziny 22 – strażacy z Trzemeszna, Gniezna i Strzyżewa Smykowego zostali wezwani do Kaliny. Ze zgłoszenia wynikało, że płonie budynek mieszkalny na terenie ogródków działkowych.

Pierwsze zastępy, które dotarły na miejsce, potwierdziły tę informację – parter obiektu objęty był ogniem.

Pożar szybko opanowano, jednak przy drzwiach i garażu odkryto ślady krwi. We wnętrzu nikogo nie było. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, świadkowie widzieli osobę, która krótko przed zdarzeniem wyjeżdżała z terenu budynku.

Działania na miejscu trwają. Przyczyna wybuchu ognia nie jest na tę chwilę znana.

14 KOMENTARZE

 1. Oprócz tego że Pisz to miasto w Polsce.No na pisz jeszcze kilka podobnych tekstów. Zrobi sie screeny. Prawnik będzie miał materiał dowodowy w sprawie o co chcesz zniesławienie, naruszenie wizerunku stowarzyszenia.zobaczymy kto się piśmieje po jawnieniu adresu ip….. A jak każdy obrażony tym wpisem pójdzie gdzie trzeba to.będzie tyle spraw indywidualnych.

   • oj tam, oj tam zaraz haker gonzo jakiś. Szwagier cia fbi …na żartach sie nie znasz przyjacielu kolego mordeczko misiu. Koteczku ….a sam nie potrafisz?! … Pamiętaj listonosz zawsze dzwoni dwa razy …

 2. Wczoraj krótko po godzinie 21 kilka radiowozów straży pożarnej szukalo pożaru przy Placu Świętego Wojciecha. Czyżby dostali złą informację? Czy to całkiem inne zgłoszenie?

  • Na Placu Św. Wojciecha głąbie było bardzo duże stężenie tlenku węgla. Po co aż tyle przyjechalo to nie wiem. Straż pożarna to jedyna instytucja na którą mogę dawać pieniądze bo POMAGAJĄ

   • Policja też pomaga przynajmniej gdy ja widać na drogach to Od razu każdy zwalnia A wtedy przynajmniej ja i moja rodzina czujemy się bezpieczniej w czasie podróży autem. Za przekroczenie prędkości powinno karać wysokim mandatem. A przy następnej kontroli za przekroczenie prędkości zabierać prawo jazdy . Ludzie nie zdaje sobie sprawy z nadmiernej prędkości. Nawet gdy znaki na to pozwalają przy złej pogodzie powinno się zwolnić ale nikt nad tym nie myśli dopóki coś złego się stanie. Każdy jest cwany po szkodzie. Mi życie jest miłe i dlatego jestem za tym aby wysokie kary były za przekroczenie choćby o 10 km/h

  • Po 1 nie mogą być wszędzie; po 2 jak widzisz, że ktoś bez karty parkuje na takim miejscu to może poprostu zwróć uwagę, ewentualnie sam zadzwoń po Policję. Po 3 miejsca parkingowe na osiedlu zostały mocno zredukowane po ostatniej przebudowie drogi wzdłuż hali OSiR, budowa ścieżki rowerowej praktycznie zamknęła możliwości dobudowania dodatkowych miejsc. Po 4 część kierujących w Trzemesznie parkuje jak bydło zajmując po 2 miejsca.

 3. W niektórych miejscach powinni zrobić płatne parkingi i bydło się usunie. Tak jak kolo domu kultury. Ktoś chce sprawę załatwić z wioski i musi pół miasta przejechać aby zaparkować niektórzy mają po 2 lub 3 auta kolo domów które praktycznie stoją i zajmują parking, bo jak taki delikwent wyjeżdża 1 to 2 lub 3 bezczynnie stoi.

  • I do obsługi tych kilku miejsc parkingowych zatrudnić kolejne osoby w urzędzie. Tylko zmiana organizacji ruchu na uliczki jednokierunkowe (możliwość wydzielenia dodatkowych miejsc parkingowych) oraz niestety zmiana mentalności – niektórzy jakby mogli to by wyjechali do sklepu, urzędu itp.

 4. A na plac czerwony to jeszcze troche wjada na srodek a po drugie czy ten plac jest do schadzek do rozdawania ulotek moze targ tam zrobimy jak wszyscy to wszyscy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj