Pożar audi

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Audi 80 spłonęło dziś, około godziny 9:30, na placu Świętego Wojciecha w Trzemesznie. Pożar powstał w komorze silnika w momencie, gdy właściciel próbował uruchomić pojazd. Nie pomogły próby ugaszenia ognia gaśnicami samochodowymi.

Żywioł został opanowany przez jeden zastęp trzemeszeńskiej straży pożarnej. Na skutek wysokiej temperatury uszkodzeniu uległa też szyba i niektóre plastikowe elementy zaparkowanego w pobliżu fiata seicento.

Przyczyny pożaru ustala policja.

12 Komentarze do Pożar audi

ogloszenia
 1. Anonim napisał(a):

  Widać że dziś wóz był przygotowany do akcji . Jak zawsze pozostawiono jednak mały szczegół dotyczący sposobu prowadzonej akcji . Dlaczego nie odciągnięto Audi od Fiata ?

  • Strazak napisał(a):

   Znawco Anonimie, instruktorze pożarnictwa. Przedstaw się to wymienimy wszelkie szczegóły dotyczące w/w akcji gaśniczej. Pozdrawiam

  • Krzysztof napisał(a):

   W pierwszej kolejności gasi się auto w natarciu tz bojem właśnie po to żeby nie poszło na inne samochody gdyby strażacy zaczęli od odciągnąć aut to nie miało by logicznego rozwiązania pozdrawiam

 2. Eciek napisał(a):

  ŁŁooo ale się palyło….

 3. Dawid napisał(a):

  Wóz jest zawsze przygotowany do akcji bez mózgu więc oszczędź sobie tych idiotycznych komentarzy Koleszko A jeśli tobie coś nie pasuje co do straży sprzętu i innych rzeczy zapraszamy ul.Tumska wtedy wyjaśnimy grzecznie na spokojnie co Ciebie boli.

 4. Gal napisał(a):

  Atak na oka ! Brachu trzymaj się 😀

 5. Piotr napisał(a):

  Byłem od samego początku do przyjazdu straży. Poszły 4 gaśnice samochodowe… efekt żaden … poza wnioskiem. Obowiązkowe gaśnice do ugaszenia zapalniczki.. do niczego więcej…

  • Opat napisał(a):

   Bo gaśnicą z taką małą ilością środka gaśniczego trzeba niestety potrafić gasić a niestety niewielu to potrafi i czasami sie nie da.

 6. Anonim napisał(a):

  Jako , że nie otrzymałem odpowiedzi rzeczowej odpowiem wam strażacy . Proszę przypomnieć sobie akcję przy markecie . Do akcji musiano wysłać drugi wóz . Pierwszy nie był odpowiednio przygotowany . Strażacy winę zwalili na hydrant co zostało zdementowane przez fachowców .
  16 tego miesiąca było dość dużo czasu aby zapobiec uszkodzeniu Fiata . Z fotek wynika , że nie gaszono źródła zapłonu lecz kubaturę Audi . Nie zaprzeczajcie , że akcja była wzorowa . Zachowaliście się jak nowicjusze , którzy wpadli w panikę . Kompletny brak profesjonalizmu .

  • Anonim napisał(a):

   Może i nowicjusze ale przynajmniej coś robią pożytecznego nie dla siebie tylko dla takich jak ty żeby mogli obczerniac

  • Anonim napisał(a):

   Napisz na adres straży i się podpisz to zapewne odpowiedzą tu to sobie możesz zrobić dziurę piętą w podłodze

 7. Anonim napisał(a):

  Druhy pełna profeska jak co dzień a o swoje bezpieczeństwo trzeba dbać martwy strażak już nikomu nie pomoże . tylu znawców. W necie a w straży mało nowych twarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado