Strona główna Różne Potrzebna pomoc dla pogorzelców

Potrzebna pomoc dla pogorzelców

16313
25

Uruchomiona została zbiórka pieniędzy dla pogorzelców, którzy w wyniku wczorajszego pożaru stracili dach nad głową.

Ania i jej córka Agata – na co dzień wolontariuszki stowarzyszenia „Teraz” – potrzebują naszej pomocy.

Liczy się każda złotówka!

Link do zbiórki |TUTAJ|.

25 KOMENTARZE

  • Dobre. Przecież tych którzy zarabiają 10 tyś. i więcej miesięcznie też nie stać, też mają swoje wydatki. Swój limit jałmużny na ten rok wyczerpałeś wrzucając do puszki Owsiaka więc jesteś w pełni usprawiedliwiony. Możesz spać spokojnie.

  • Smutne to co napisałeś nikt Ci nie karze wpłacić niewiadomo ile tu każda złotówka a nawet i grosz się liczy jutro możesz też być Na ich miejscu. W ludziach siła więc warto pomagać. Też nie mam dużo ale pomogę.

  • Smutne to co napisałeś nikt Ci nie karze wpłacić niewiadomo ile tu każda złotówka a nawet i grosz się liczy jutro możesz też być Na ich miejscu w ludziach siła więc warto pomagać.

  • Potem usiadł naprzeciw skarbony i przypatrywał się, jak tłum wrzucał drobne pieniądze do skarbony. Wielu bogatych wrzucało wiele. Przyszła też jedna uboga wdowa i wrzuciła dwa pieniążki, czyli jeden grosz. Wtedy przywołał swoich uczniów i rzekł do nich: „Zaprawdę, powiadam wam: Ta uboga wdowa wrzuciła najwięcej ze wszystkich, którzy kładli do skarbony. Wszyscy bowiem wrzucali z tego, co im zbywało; ona zaś ze swego niedostatku wrzuciła wszystko, co miała, całe swe utrzymanie”.

 1. Trzeba pomagac w tak trudnym czasie jaki spotkał pogorzelcow tylko jedno mnie zastanawia dlaczego w budzecie gminy nie ma zabezpieczonych pieniędzy natakie sytuacje

  • Ponieważ w opinii rządzących i to na każdym szczeblu administracji i od zawsze, pomaganie naprawdę potrzebującym pomocy nie miało najwyższego priorytetu – ważniejsze były rzeczy bzdurne i niepotrzebne jak np. podlewanie trawnika w czasie deszczu.

 2. Zamiast pomocy bo nie wiemy co nas czeka jutro zrobiliście sobie nie chlubne hejtowanie. Nie życzę nikomu takiej tragedi a ten co pisze ze go noe stać to stać go na najwiecej bo dla bogatego t.z.dycha to majątek dla nas tych maluczkich to zwykły odruch serca. Pozdrawiam.

 3. Zwracam się z serdeczna prośba do Pana Redaktora o zablokowanie możliwości komentowania. Zarówno Ania jej córka jak pozostałe osoby które też ucierpialy podczas tego pożaru mają uczucia i przeżywają to bardzo. Ludzie więcej empatii nie słyszałam złego słowa od osób mieszkających w tym bloku na ta cała sytuacje trochę więcej empatii i pokory.

 4. Po co te złośliwe komentarze? Jeśli pomagasz – Bóg zapłać a jeśli nie to ryj na kłódkę. Oby was taka tragedia nie dotknęła bo nie zdziwcie się jeśli nikt wam nie pomoże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here