Strona główna Na sygnale Potrącenie pieszego na ul. Kościuszki

Potrącenie pieszego na ul. Kościuszki

1098
49

Wczoraj – około godziny 20 – na ulicy Kościuszki w Trzemesznie doszło do potrącenia pieszego. To już drugie w tym miesiącu tego typu zdarzenie w naszym mieście. Tym razem wypadek miał miejsce u zbiegu z Placem Powstańców.

Jak informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, kierujący samochodem BMW (21 letni mieszkaniec Trzemeszna) na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 42 letniego mężczyznę, również z Trzemeszna.

Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Gnieźnie. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

49 KOMENTARZE

 1. Wolno kolumną rządowym urządzać w miastach poPiSuwki , wolno potrącać dzieci na pasach , wolno burmistrzowi jeździć w stanie nietrzeźwym o co więc chodzi ?! RÓBTA CO CHCETA TRZEMESZNIANIE !!!!!!!!!!!

   • Co ? Burmistrz był trzeźwy i czyściutki jak łza Twoim zdaniem ? Może coś sobie ubzdurałem ? Może ubzdurałem sobie bezprawie
    Władz łącznie z łamaniem prawa i KONSTYTUCJI ? Ja mam się ogarnąć ?
    Człowieku zejdź na ziemię ! Jak chcesz dyskutować udowodnij mi , że jest inaczej .

  • Dokładnie, piesi tez muszą trochę uważac gdy wchodzą na pasy… sama ostatnio jechałam i pewna kobietka wtargnela na pasy… rozumiem ze ja jako kierowca musze zwracać na to szczególnie uwagę ale tez proszę o to pieszych !

 2. Piesi chodzą po Trzemesznie jak święte krowy ale i kierowcy zapier… Jakie jest ograniczenie prędkości na ul.Kościuszki? 40… A jak jeżdżą? Jak sie zrobi odrobine cieplej to motorkami ze 100. W jedną i w drugą „ochnaście” razy dziennie:-(
  Gdzie jest drogówka? Jak nic nie jedzie i przejdzie sie nie na pasach to na sygnale potrafią gonić pieszego za stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze. Ok zgadzam się ale myślę za kierowców też powinni się wziąść…
  Strach czasami iść miastem z dzieckiem nawet chodnikiem…

 3. Oczywiście anonim masz rację. Piesi idą w ręku tel. I nagle nie odrywajac oczu od tel.wchodza bo co bo pasy i mają pierwszeństwo. No ludzie to się zdarza nagminnie nie tylko w naszym mieście. Jeszcze jaka obraza i wzrok oderwany od tel. bo pisk i auto się zatrzymało. Troszkę pomyślmy czy tylko kierowcy w autach są winni.

 4. A druga strona medalu jest taka, że właśnie na ul. Kościuszki są dwa przejścia dla pieszych – koło Banku i koło sklepu na rogu. Jak i jedno tak i drugie przejście jest bardzo mało widoczne tzn. chodzi o te drzewa które rosną przy drodze. Kto pozwolił na te przejścia jak i pieszy tak i kierujący nie widzą co się na przejściu dzieje. Proszę o tym pomyśleć i proponuje te drzewa powycinać jeszcze w tym roku aby nie doszło do następnego zdarzenia z udziałem pieszego.

 5. Pewnie tak było ciemno na ul nic nie wiać z tego co wiem to oszczędności szukają na oświetleniu we wtorek nie było oświetlenia od poprawczaka do Kilińskiego co róż na innej ulicy a nic nie widać czy ktoś wejdzie na jezdnie czy nie chyba że na długich jechać.

 6. Czy to prawda ze na osiedlu wysokim ma być ruch jednokierunkowy? od biedronki do hali od hali do pko i kosciuszki kolo polocji do biedronki ? Od jakiegoś czasu coś majstrują na odcinku pomiędzy piastowską i Chrobrego jakieś dziwne zwężenia krawężniki ? Tajna inwestycja?

 7. MARECZEK WALCZACZEK TO FAJNY CHŁOPACZEK ! MASKOTKĄ JEST OSTROWITEGO, A Z JEGO DOWCIPNYCH POSTÓW ŚMIEJE SIĘ JUŻ NIEBO I NAWET PIEKŁO GŁOŚNO RECHOCZE, JAKIŚ TY MĄDRY, TY STARY HUNCWOCIE!!!!!
  TO JA MARUCHA CHWALĘ TEGO ZUCHA.

  • Ty sie dobrze czujesz??????!!!!!! Autostrada to na sto procent jest dla samocodow A drogi w miescie sa zarowno dla samochodow jak i dla pieszych Widac ze testu na iloraz inteligencji nie przeszedlbys na sto procent PIESZY NA PASACH JEST JAK SWIETA KROWA To samochod ma OBOWIAZEK USTAPIC PIESZEMU Powinienes wsadzic sobie łeb do pralki i zrobic sobie pranie mózgu Zgadzam sie z tym ze […] miał od niedawna prawko i chciał sie wyszalec Wystarczy pojechac do Niemiec Tam mozna jechac do bólu bez ograniczeń na autostradzie Ale szczyl pewnie nie ma kasy bo robi za 2500 a bryka na kredyt i nawet na zmiane opon brakuje

 8. LUDZIE! Piszecie o wszystkich zasadach obowiązujących pieszych i tych za kierownicą – OK! Ale czy któryś z komentujących zapytał o ZDROWIE potrąconego PANA? Ja o to pytam i życzę temu Panu aby szybko doszedł do ZDROWIA!!!!!! Nie wiem o kogo chodzi, ale to mało ważne _ WAŻNE JEST TO ABY NIE POWTÓRZYŁA SIĘ TRAGEDIA Z PL.KILIŃSKIEGO!!!!!!!!!!!! Czy Pan, który prowadził samochód jechał za szybko? – to sprawa prokuratora i nie mnie osądzać uczestników tego przykrego zdarzenia – od tego są sądy!
  W Trzemesznie (i nie tylko, ale w całej Polsce) są sami sędziowie, prokuratorzy, lekarze itd.- jednym słowem – znawcy WSZYSTKICH TEMATÓW!
  Jest jedno ale – czy wszyscy znawcy wypowiadający się w tym temacie przestrzegają przepisów?
  Jest jeszcze sprawa oświetlenia ulic!?!?!?
  TO JEST NAPRAWDĘ KOMEDIA!!! Zmrok zapada coraz szybciej, a oświetlenie miasta zapala się coraz póżniej do zmroku! Kto nad tym panuje? Energetyka zwala winę na władze T-szna i odwrotnie – KTO nad OŚWIETLENIEM TRZEMESZNA PANUJE?!?!?!
  DUŻO ZDROWIA ŻYCZĘ PANU, KTÓRY NAJBARDZIEJ UCIERPIAŁ – CZYLI PIESZEMU!!!!
  A resztą wyjaśnień niech zajmie się prokuratura.
  Życzę WSZYSTKIM spokojnego weekendu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here