Strona główna Na sygnale Poszukiwany ukrył się w szafie

Poszukiwany ukrył się w szafie

7969
11
fot. KPP Gniezno

Policjanci operacyjni zatrzymali 35-latka, który od 2017 roku poszukiwany był przez gnieźnieński sąd listem gończym. Mężczyzna ukrył się w szafie, nie krył zdziwienia na widok funkcjonariuszy. Z jednostki policji trafił wprost do więziennej celi.

Codzienna policyjna służba ukierunkowana jest nie tylko na przeprowadzanie interwencji, ale również poszukiwanie i zatrzymywanie tych osób, które celem uniknięcia zasądzonej kary ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać poszukiwani. Tak było i tym razem.

Dzisiaj policjanci operacyjni zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie Trzemeszna. Mundurowi podejrzewali, że wewnątrz może znajdować się ukrywający się przed organami ścigania mężczyzna. Już chwilę później okazało się, iż przypuszczenia policjantów były słuszne.

Funkcjonariusze zastali w środku 35-latka, który schował się w szafie. Zatrzymany od października 2017 roku poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie listem gończym za udział w bójce.

Poszukiwany został doprowadzony do komendy, skąd trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi teraz najbliższych 7 miesięcy.

KPP Gniezno

11 KOMENTARZE

  1. zawsze moze powiedziec, ze poszedl sie ubrac do garderoby bo zimno zrobilo sie na zewnatrz a spodziewal sie wizyty dzielnicowych…

    zaraz tam ukrywal sie…

  2. A mówią że życie to nie bajka a tu proszę. Gościu znalazł przejście do Narni, wrócił na obiad a tu smerfy, teraz zostanie zamknięty w wieży strzeżonej przez złe ogry i smoki….

  3. Widzialem rano jak go wyprowadzali jakis duzy chlop, wysoki z dziewczyna w ciemnych włosach. Bez mundurow byli to pewnie z gniezna i sie nie patyczkuja jak nasi mundurowi z tna 😂

  4. nasi to pana z Dabrowskiego maja problem posprzatac bo raz im w dziób przyłozył. Teraz juz nie przyjezdzaja bo sie boja. Takie to cwaniaki ale mandat to pierwsi by poisali eee szkoda gadac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here