Strona główna Na sygnale Poszukiwany sprawca przywłaszczenia

Poszukiwany sprawca przywłaszczenia

5222
23

W minioną środę (12 maja) – około godziny 10 – na terenie marketu „Tesco” w Trzemesznie doszło do przywłaszczenia portfela. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy.

Jak poinformowała nas Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, 28-latka pozostawiła portfel w jednym z wózków sklepowych. W środku były pieniądze w kwocie kilkaset złotych, dokumenty i karta płatnicza.

Gdy kobieta cofnęła się do sklepu, portfela już nie było.

Wszystkie osoby, mogące pomóc w ustaleniu sprawczyni lub sprawcy proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47-77-21-211 lub mailowo: dyzurny.gniezno@po.policja.gov.pl.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą trzemeszeńscy funkcjonariusze.

23 KOMENTARZE

 1. Gumbi taki cwany to może pokażesz twarzyczkę 🤨 każdemu może się przytrafić prawda . Po ch… Ten komentarz że znalazł . Ty jak znajdziesz nie oddaszesz tylko zabierasz ?!!! Zastanów się trochę.

 2. Gumbi takim musisz być samym człowiekiem skoro znajdziesz i nie oddasz bo znalazłeś ?!!! To nie powód by chociaż dokumentów nie oddać prawda

  • Ta osoba widać nie ma tupetu i za grosz szacunku do samego siebie . Gdyby ruszyło sumienie już portfel chociażby z dokumentami by oddał podrzucił gdziekolwiek. A gdyby by miał oddać ze BIK by to w ten sam dzień i nie było by żadnego problemu .

   • Czy ty w ogóle masz pojęcie co to jest „tupet” i co oznacza zwrot „mieć tupet”? Zdaje się, iż jesteś pierwszym w historii świata człowiekiem, który powiedział (napisał) „nie ma tupetu”. Brawo! Ukułeś nowy zwrot na miarę „plusy dodatnie, plusy ujemne” Brawo! Jesteś wielki.

  • Widać że coś nie tak z głową ! Szkoda tylko że anonimowo potrafisz mądry w papie być !!! Może tak się ujawnisz i pocwaniakuj jaki to też złodziej z Ciebie skoro się przyznajesz że kasę bierzesz dokumenty oddajesz !!! Szacunku do własnej osoby nie masz wstydź się !!!!

   • Karolcia, u Ciebie tez coś nie tak z głową skoro przejmujesz się takimi wypowiedziami. Na dodatek widać złość w Twoich komentarzach a pamiętaj – to szkodzi urodzie! Przecież to może być 10-letnie dziecko a Ciebie to boli jakby Ci pół rodziny grzybkami zatruli. Ochłoń trochę i na spokojnie do tego podchodź 🙂

 3. Kamery są i zapewne widać sprawcę więc policja prędzej czy później dojdzie do tego co to była za osoba a post jest po to by osoba która zabrała ten portfel oddała go samo w co wątpię . Bo pewnie już po nim śladu nie ma . Nagranie będzie na pewno . I mam nadzieję że dojdą do tej osoby.

 4. No zlodzieju masz czas do jutra wieczora kamery uchwycily kto z koszyka wyciagnal wiec masz czas a jak to zrobisz twoja sprawa

 5. Serdecznie dziękuję za pośrednictwem portalu Pani, która podała mi 20 pln, które wypadło mi z portfela. To blisko 7 bochenków chleba.

 6. Portfel odnaleziony !!! Znaleziony koło Tesco na chodniku . Osoba która go przywłaszczyła wyrzuciła go na chodnik koło Tesco. Lepiej by sama się zgłosiła na Policję oddać kwotę ktora tam była. Ponieważ i tak ja znajdą a poniesie większe koszty niż zawartość portfela . Zastanów się raz a dobrze . Lepiej dla Ciebie .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj