Strona główna Na sygnale Poszukiwania wciąż trwają

Poszukiwania wciąż trwają

13189
18

Służby mundurowe oraz rodzina nadal poszukują zaginionego, 85-letniego Jana Kwaśniewskiego. Mężczyzna wyszedł z domu przy ul. Wiśniowej w niedzielę i do tej pory nie powrócił.

Działania poszukiwawcze rozpoczęły się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Mundurowi pracowali blisko 20 godzin.

Wczoraj pojawił się trop – okazało się, iż mężczyznę, w niedzielę wieczorem, nagrała kamera na terenie jednej ze żwirowni w okolicy Huty Trzemeszeńskiej. Funkcjonariusze sprawdzili wstępnie teren, jednak akcję przerwano z uwagi na późną porę.

Dzisiaj poszukiwania mają zostać wznowione.

18 KOMENTARZE

 1. po co im lodz na zwirowni ?
  mogli skutery sniezne sciagnac i helikopter

  Brakuje tylko wojska z transporterem opancerzonym MT-LB

  rodzina powinna sie dozrucic do kosztow

 2. Na widok takich idiotycznych komentaż to tylko takie słowa przychodzą mi do głowy. Może i twoim zdaniem jestem nie uczony ale. Żwirowa to nie tylko żwir. W zagłębieniah po wykopanym urobku zbiera się woda. Czym pływa się po jeziorach??? A nawet jeżeli trzeba by było ściągnąć czołgi. Mówimy tu o poszukiwaniu człowieka, nie długopisu.

 3. Obyś Ty nie musiał nigdy ponosić kosztów związanych z zaginięciem bliskiej Ci osoby, człowieku bez wyobraźni. I nie mówię tu tylko i wyłącznie o kosztach materialnych. Jeżeli nie jesteś w stanie wykazać odrobiny empatii i trzeźwego myślenia, to chociaż nie wypowiadaj się publicznie.

 4. czy gdziekolwiek – GDZIEKOLWIEK – macie jeszcze miejsce na jakieś ludzkie reakcje? Na wyobraźnię? Czy konieczność sobie-pohejtowania jest tak silna, że nie odpuścicie nawet w sytuacji, gdy stawką jest ludzkie życie?

 5. Nie karmcie trola.

  Nikt o zdrowych zmysłach tak nie myśli, tylko jakis trol co szuka poklasku w sieci, bo w życiu realnym jest skulonym kundlem, ktorym mozna na lewo i prawo sterować jak marionetką.

 6. Nie wierzę w treść komentarza nr 1.Nie jestem nawet zła-jestem bardzo smutna.Jak można w takiej chwili pisać takie głupoty?Niechby był helikopter,transporter,skutery i co tam jeszcze.Nieistotne…Ten starszy człowiek-mógłby to być Twój ojciec,dziadek,wujek,sąsiad- może błąka się gdzieś i pilnie potrzebuje pomocy…Ludzie,trochę empatii,wzajemnego szacunku…Po co ten jad i nienawiść?

 7. Można zgłosić się na komisariat w Trzemesznie. Ogłaszają na Facebooku że wszystkich chętnych do pomocy w poszukiwaniach proszą o kontakt z policją w Trzemesznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here