Strona główna Na sygnale Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku

Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku

5014
6

Policjanci poszukują świadków tragicznego potrącenia, które miało miejsce 28 października na skrzyżowaniu ulicy Gnieźnieńskiej i Foluskiej w Trzemesznie.

Śmierć na miejscu poniósł 62-letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna przechodził na drugą stronę jezdni przez oznakowane przejście dla pieszych.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z mł. asp. Arturem Wieczorkowskim, policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Zgłaszać można się osobiście na ul. Jana Pawła II 2 lub telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 pod numerem telefonu: 47-77-21-277.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

6 KOMENTARZE

      • Kierowca jest winien i koniec tematu gdyby jechał zgodnie z znakami to by zdążył zareagować. Tam są 2 ograniczenie pierw 70kmh a kawałek dalej 50 kmh. Musiał zapierdzielać więcej jak 50 kmh a to wystarczy aby nie mógł w odpowiednim momencie zareagować. Z drugiej strony nie toleruje takich ludzi którzy sami wchodzą na pasy i wymuszają gwałtowne hamowanie. Zawsze lepiej jest się zatrzymać i poczekać aż samochód przejedzie. Ile to już razy widziałem jak pieszy celowo wchodzi na pasy aby zmusić do gwałtownego hamowania kierowcę. Taka osoba prędzej czy później się przejedzie na masce samochodu to tylko kwestia czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj