Strona główna Na sygnale Poszukiwani świadkowie kradzieży

Poszukiwani świadkowie kradzieży

4468
22

Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży czarnego roweru marki Kross, model Heksagon V2.

Do zdarzenia doszło 13 sierpnia b.r., pomiędzy godziną 6:00 i 6:15, na skwerze Jana Pawła II, zlokalizowanym między ulicami Piastowską i Mogileńską.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z komisariatem pod numerem telefonu 47 77 21 350.

22 KOMENTARZE

      • Należy zapytać specjalistę od wszystkiego i niczego po co wydawać pieniądze publiczne na monitoring skoro pod kamerą kradną i nie można ustalić złodzieja.

  1. Jaki jest sens szukać roweru za 100-150 złotych. Więcej kasy pójdzie na procedury czy yyum podobne. Nie ma sensu. Rowery są dziś tak tanie że w każdej chwili można kupić nowy. Rozumiem kradzież roweru za 2000-3000-4000 czy 5000 ale nie 150 złotych. Za niska szkodliwość czynu.

    • Panie RZ puknij się pan w ten gł*pi pusty łeb. Gdyby tak było jak piszesz to każdy kradlby do 150 zł. To by się opłacało każdemu bo policja by nie próbowała szukać, ani dociekać sprawy. Teraz już rozumiesz dlaczego warto tępić takie czyny? Każda kradzież powinna być tępiona i nie ważne jaka jest wartość ukradzionego mienia. Ważne jest to że sprawca musi zostać ukarany, ale czy będzie to już inna sprawa niezależna już od nas.

      • Sprawdziłabyś wpierw, zastanowił co piszesz, RZ! Hexagon nowy kosztuje ponad dwa tysiące złotych. Poza tym, jak zauważył przedmówca – każda kradzież powinna być potępiona, a sprawcy ścigani i ukarani. I jeszcze jedno – Rower za 100 zł może być majątkiem sporym dla kogoś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj