Strona główna Sport i rekreacja Posypały się bramki

Posypały się bramki

3960
7

Koniec sekcji reklamowej

Dziś na trzemeszeńskim stadionie padło aż 10 bramek. „Zjednoczeni” zremisowali 5:5 z drużyną „KP Zryw K – Flex” Dąbie.

Mecz był wyrównany, chociaż w drugiej połowie trzemesznianie wygrywali już 5:3. Goście strzelili jednak czwartą bramkę. W 90 minucie meczu wydawało się, że zwycięstwo naszych jest już przesądzone. Niestety, w doliczonym czasie gry, w 93 minucie meczu sędzia uznał, iż nasz piłkarz faulował i podyktował rzut wolny. Padła bramka dla naszych przeciwników, „Zjednoczeni” musieli zadowolić się remisem.

Strzelcami bramek dla naszej drużyny byli: Kacper Wegner (2), Sebastian Baran, Albert Gąsiorowski i Kajetan Powała.

Była to trzecia kolejka grupy III wielkopolskiej klasy okręgowej. W ubiegłym tygodniu „Zjednoczeni” wygrali 2:1 w meczu wyjazdowym z „Orlikiem” Miłosław. W czwartej kolejce trzemesznian czeka pauza.