Strona główna Na sygnale Posiadali narkotyki

Posiadali narkotyki

2142
30

Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Zatrzymani trafili do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Jak informuje Anna Osińska z KPP w Gnieźnie, za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend policjanci z Trzemeszna patrolując ul. Orchowską zauważyli dwóch mężczyzn spożywających alkohol, przy których znajdował się biały proszek. Przeprowadzone wstępne badanie potwierdziło, że było to ekstazy. 29 letni mieszkaniec Trzemeszna i 34 letni mieszkaniec gminy Trzemeszno trafili do policyjnego aresztu.

Śledczy już przedstawili im zarzuty.

30 KOMENTARZE

 1. no pogratulowac wyników Trzemeszenskiej policji – pogratulowac Baroni Narkotykowi ujęci Meksykańskie Kartele Narkotykowe juz sie trzęsą info poszlo w swiat !

 2. Brawo!Zlikwidować to picie gdziekolwiek!W Trzemesznie potrzebny jest zakaz sprzedaży alkoholu po godz.20-stej.A tak chleją wszędzie gdzie jest ławeczka i pod sklepami!

  • A myślisz że jak będzie zakaz sprzedaży po godz. 20-tej to nie będą pić? Absurd. Kupią o godz. 19 a wypiją na ławce o 21. Tu nie zakazy czy ograniczenia sprzedaży są potrzebne (tak w innych sklepach jak i w „nocnym”) a potrzeba skuteczniejszego egzekwowania przepisów. Zakaz picia w miejscach publicznych to zakaz. Jest monitoring, wlepiać mandaty ile się da i pilnować żeby nie pili. Ale policja nic z tym nie robi bo w sumie nie jest tylko od tego. Do porządku w mieście i gminie potrzebna jest straż miejska. Ale taka z prawdziwego zdarzenia a nie tak która zajmie się tylko parkowaniem (chociaż i to jest potrzebne bo parkują jak chcą i gdzie chcą)a ogólnie pojętym porządkiem w gminie a szczególnie piciem alkoholu, wywalaniem śmieci gdzie popadnie, kontrola wywozu nieczystości z prywatnych posesji. Są domy które nie mają kanalizy a nieczystości idą do rowu albo na pole. My żyjemy w XXI wieku.

   • Zakaz sprzedaży alkoholu w mocy,jest bardzo potrzebny!Nie macie pojęcia jak taki sklep,potrafi zatruć życie całej okolicy!Zwłaszcza w sezonie letnim,kiedy w nocy wraca młodzież ze Skorzęcina albo Przyjezierza… itp.Wtedy hałaśliwe grupki,ciągną do nocnych sklepów,a Ty spróbuj zasnąć i wytłumacz dzieciom,że nie mogą spać.A SM,to najdurniejszy z pomysłów!Pracują tylko w dzień i zajmują się tylko wyłudzaniem mandatów od kierowców!

   • Tak i do tego jeszcze straż obywatelska…Kolejne służby, które będą nieudolne, a za które my zapłacimy.

    Powinny być wyznaczone miejsca, gdzie można wypić w mieście i tyle.

   • Za komuny pijący na ławkach już dawno byli by pogonieni. Pewnie tego nie pamiętasz ale zapytaj starszych czy za komuny było takie picie na ławkach w centrum miasta czy osiedla? A z tymi na „siłowni pod chmurką” zrobiono by porządek zaraz przy pierwszym zgłoszeniu na MO. Teraz się z nimi. ciaćkają bo przecież nie można młodzieży stresować 😉

 3. Szkoda, że nie żyjemy w wolnym kraju, z policjantami-ludźmi.
  Extasy w proszku? nietypowe. Tak jak natychmiastowe wyniki badań z laboratorium.

  Picie alkoholu na ławce i zażywanie x to straszne zagrożenie dla społeczeństwa – tak bardzo czuję ulgę, że zdechną w pierdlu te ćpuny -.-

  • Nie pochwalam narkotyków ale to takie same uzależnienie jak alkohol więc zastanów się pisząc niech zdechna cpuny.Takim ludziom należy się pomoc.Nikomu krzywdy nie zrobili co najwyzej sobie!Więc proponuje ruszyć trochę głową zanim kogoś się oczernia i wszystkim spojrzeć najpierw na siebie bo najlepiej mówi się o kimś!Pierdoły Trzemeszenskie.Żałosne.

 4. Szatan-Nie musisz zaraz tak ostro pisać.W wolnym kraju żyjemy,a że są w nim odłamki społeczeństwa wcale się nie dziwię.Młodzi ludzie chodzą po ulicach ,bo pracy nie mają i tyle.Problem jest nie tylko w nich.Może trzeba jakoś pomóc,zaproponować rozwiązanie ,podesłać dobrego psychologa.,Trzeba umieć pomagać,a nie tylko krytykować,bo to niczego nie zmieni.

 5. Zwracam się do tych,którzy dzisiaj w nocy,darli ryje na ul. Kopernika!Zwróćcie uwagę,że niektórzy o drugiej w nocy próbują spać!!!Czy nocne kupowanie alkoholu,musi wiązać się z pijackim wędrownym festiwalem?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj