Strona główna Różne Porzucono pieska na ul. Dąbrowskiego

Porzucono pieska na ul. Dąbrowskiego

971
13

Kolejny raz w Trzemesznie porzucono małego pieska, tym razem znaleziono go na ul. Dąbrowskiego. Jest to trzeci tego typu przypadek w ciągu niespełna trzech tygodni. Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Trzemesznie poszukują odpowiedzialnej osoby, która zaopiekuje się zwierzakiem.

Osobę chętną do zaopiekowania się pieskiem prosimy o kontakt pod nr tel. 667-747-209 lub (61) 4154 306 w. 33

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

13 KOMENTARZE

 1. Dziwnym trafem piesek jest niezwykle podobny do tego, którego przygarnęła już niejaka Żaklina… pewnie to rodzeństwo i moim zdaniem niedługo możemy się spodziewać kolejnego porzuconego psiaka. Współczuję „właścicielowi” braku mózgu (Obyś się smażył w piekle).

  Dlaczego ludzie są tak okrutni?

 2. 3 tygodnie temu rowniez mi podrzucono do domu prawie identycznego psiaka. Narazie jest u mnie ale chetnie oddam tego pieska. prosze o kontakt. 781481204

  • Jak sobie zrobisz z nim fotkę i wstawisz na facebooka to będziesz nie tylko w Gazecie ale w internecie. Dobre co? Na całym świecie ludzie Cię zobaczą! Poważnie;-)

 3. Nie szukać nowego domu tylko znaleść poprzedniego własciciela i porządną karę na niego nałożyć niech się nauczą że zwierzę to nie zabawka która jak się znudzi to można wyrzucić

  • Popieram, dać solidną karę. Istota żyjąca i czująca to nie jakaś stara pralka co można wystawić na śmietnik. Jak nie przemawiają do rozumu jakieś resztki człowieczeństwa i sumienie to jedynie porządna kara pieniężna.

 4. weź się puknij w głowę zanim jeszcze raz napiszesz żeby takie pieski odnosić do właściela? Wiesz co ludzie robią z takimi szczeniakami, żeby tylko uniknąć kary i kilku złotych na jedzenie???? Nawet nie będę tutaj o tym pisać… wystarczy uruchomić wyobraźnię:-(

  Brawo za inicjatywę i publikowanie zdjęć zwierzątek potrzebujących pomocy. BROŃ BOŻE NIE ODNOSIĆ do właścicieli, którzy do tej pory nie okazali serca zwierzaczkowi!!!!!!

  • Kłania się czytanie ze zrozumieniem. „Ja” napisał/a ,żeby znaleźć właściciela ,by nałożyć na niego karę, a nie po to, by oddać mu psiaka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here