Strona główna Różne Portal Trzemeszno24.info ma już 10-lat

Portal Trzemeszno24.info ma już 10-lat

1464
12

Portal Trzemeszno24.info obchodzi dziś swoje 10-urodziny. Dokładnie 20.06.2013 zamieściliśmy pierwszy materiał na łamach serwisu.

Trzemeszno24.info to m.in.:

 • 5656 opublikowanych artykułów
 • 96536 komentarzy
 • 2,8 mln. odsłon rocznie
 • 2 tyś. użytkowników (Czytelników) dziennie
 • 11 tyś. „obserwatorów” na Facebook-u

Dziękujemy, że jesteście z nami. Cieszymy się z liczb, statystyk, które rosną każdego roku. Doceniamy, iż aktywnie włączacie się w rozwój naszego medium. Interesujecie nas swoimi problemami, nadsyłacie treści do artykułów, a także redagujecie komentarze.

Liczymy na wspólne, kolejne 10 lat.

Dziękujemy!

Redakcja Trzemeszno24.info,

Maciej Nowaczyk
Zygmunt Nowaczyk

12 KOMENTARZE

 1. Gratulacje! Życzę kolejnych 10 lat… i kolejnych… i kolejnych! Rzeszy czytelników, ciekawych tematów i kulturalnych komentujących 🙂

 2. Gratulacje!!! Chętnie tu zaglądam bo chce wiedzieć co się dzieje w moim Trzemesznie chociaż nie mieszkam w nim już 30 lat. Dziękuję i życzę dalszych lat.

 3. Gratulacje dla Redakcji i wszystkich „niewidzialnych” zaangażowanych w tworzenie Portalu:) Życzę wytrwałości, odwagi, dociekliwości, społecznej wrażliwości, przybliżania historii naszej gminy czyli tego wszystkiego co widzę dziś. Pozdrawiam wszystkich czytelników.

 4. Serdecznie WAS pozdrawiam i życzę dalszych owocnych tematów, szczególnie tych dobrych,interesujacych-dotyczących naszego miasta i okolic👍🏻
  Stała Wasza czytelniczka-K.G.💐

 5. Brawo Wy. Filmik doskonały . Pokazuje przede wszystkim, że macie dystans do siebie. A to niezwykle cenne w pracy dziennikarskiej . Oby woda sodowa nie uderzyła Wam Panowie do głowy od tych statystyk 🙂 . Pozwolicie że wspomnę niedcenioną rolę sekcji wspierająco- aprowizacyj żenej Waszej Redakcji. Dziękuję. Tak trzymać.

 6. Po obejrzeniu tego filmiku i występującego w nim naszego włodarza nasunął mi się cytat: ” prawdziwa cnota krytyk się nie boi”. Róbcie swoje. Powodzenia na dalszej drodze😍.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj