Strona główna Różne Poprawiają kostkę

Poprawiają kostkę

3257
13

Wczoraj rozpoczęto modernizację trzemeszeńskich ulic. Prace obejmą odcinek od skrzyżowania ul. Mickiewicza z Wyszyńskiego do Placu Kilińskiego. Nietrudno zauważyć, że właśnie na tym odcinku powstało wiele zaniżeń, które dają o sobie znać szczególnie w czasie deszczu.

Remont polega na wyciągnięciu kostki właśnie w tych zaniżonych miejscach i położeniu jej na nowo po uprzednim przygotowaniu podłoża betonowego.

Modernizację wykonuje firma Hydroart Gaca z Trzemeszna, wyłoniona w drodze zapytania ofertowego. Wartość prac wyceniono na 119.925 złotych, a termin ich wykonania to 7 czerwca.

W czasie remontu należy się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

13 KOMENTARZE

  1. Ten remont to będzie wielka lipa, wszystko zaraz siądzie przez szambiarki. Czy Niemcy dołożą się do remontu bo to oni generują ciężki ruch i trują środowisko? Takim ubiciem zagęszczarką to efekt podobny będzie do remontu przy hali sportowej. Kiedy poprawa?

  2. Prawie 120 tys za zdjęcie i ułożenie kostki od nowa w paru miejscach, to nie mam pojęcia co tyle kosztuje ? 150 tys kosztowała mnie budowa domu, gdzie tu logika ???

    • 150 tyś to chyba majster skasował za robociznę 😂😂😂. Dom za 150 tyś wybudować?? To nie jest portal z bajkami Panie Sławku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here