Strona główna Różne Ponad 250 komputerów dla trzemeszeńskich uczniów

Ponad 250 komputerów dla trzemeszeńskich uczniów

3248
15

Komputery dla uczniów z rodzin popegeerowskich dotarły w ubiegłym tygodniu do Urzędu Miejskiego Trzemeszna.

W ramach projektu Cyfrowa Gmina „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – granty PPGR” zakupiono 211 laptopów, 46 komputerów stacjonarnych i 6 tabletów. Ich wartość to 648.500 zł.

Wydawanie sprzętu rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Wnioskodawcy będą informowani telefonicznie o terminie odbioru.

Zgodnie z zapisami umowy, gmina zobowiązana jest do utrzymania i monitorowania efektów projektu przez 2 lata. Oznacza to, że w tym czasie urzędnicy mogą skontrolować czy komputery są użytkowane zgodnie z przeznaczeniem.

15 KOMENTARZE

  1. Dali dzwońcie że mam do odbioru bo już gry kupiłem – będziemy grać na wsi w fajne gry. Tylko jeszcze mi prąd opłacić by było trzeba bo jak załączę na wypas grafikę te gry to licznik mi nabije z kilkaset złotych zużycia prądu.

  2. Pegery już nie istnieją 30 lat i żadnej nie prowadzą już działalności . Tam już mieszkają wnuki i prawnuki nie mające nic z Pegerami . Wracamy do PRL w wydaniu rządowym i ciemnoty !!! Niech dzieci korzystają z sprzętu . Jestem tylko ciekawa kto to otrzyma i które pokolenie Je otrzyma . Będą mogli uczyć się w domu bo w szkołach będzie zimno .

  3. te Acery to maja zintegrowana karte graficzna czy mozna dostac taki co ma dedykowana karte graficzna zeby Wiedzmin polecial na nim ???

    czy mozna sobie wyberac kompóter ???

  4. ja tez bym chciala do gier – simsy na tym bendom działać ? Meinkraft tez ? to gmina przywozi czy to samemu czeba pszyjechac po komputer ?

  5. ludzie k..a dajcie juz spokoj wystarczy isc do pracy mi firma dala kompa 32 GB ramu i jakos nie sikam ze szczescia opamietajcie sie troche co ten Pis z wami zrobil …masakra tylko DEJ i DEJ a kto na biednych emerytow zarobi jak mlodzi nie beda pracowac pomyslal ktos o tym ? i radze poczytac skad sie bierze inflacja z ksiazek o Ekonomii a nie w TVP

    • Podrzuć parę tytułów książek o ekonomii tylko takich które nie są napisane totalnie niezrozumiałym językiem , albo zrozumiałym tylko dla znawców tematu Chętnie poczytam coś mądrego , a przynajmniej postaram się to zrozumieć Tak na zakończenie dodam że według mnie z książek jeszcze idzie dowiedzieć się prawdy bo telewizja , prasa, internet to w większości jest stek bzdur , częściowa prawda albo gówno prawda

  6. Rozdają swoim bo tak trzeba. Osobiście sam chcial bym być przy rozdawnictwie tych komputerów i poznać tych ludzi czy aby na pewno nierząd ro i dobrze. 500+ to juz za mało aby dziecku kupić komputer?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj