Pomóżmy wygrać naukową stację zabaw

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Każdy wie, jak ważną rolę odgrywa czyste powietrze. Bardzo istotna jest tu edukacja i świadomość społeczna, która może wpłynąć na poprawę jakości życia. Ta idea przyświeca edukacyjnej kampanii społecznej Fundacji PGNiG im Ignacego Łukasiewicza, w ramach której w pięciu miejscach w Polsce zostaną wybudowane Naukowe Stacje Zabaw.

Gmina Trzemeszno zgłosiła swoją lokalizację przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Trzemesznie, gdzie obecnie nie ma żadnego placu zabaw. Zachęcamy więc do głosowania na stronie www.powietrzebezsmieci.pl – wystarczy wybrać naszą lokalizację, podać swój adres e-mail i odpowiedzieć na krótkie pytanie.

Każda lokalizacja ma równe szanse na wygraną. Głosy dla lokalizacji przelicza się dzieląc sumę oddanych głosów przez liczbę mieszkańców gminy, w której znajduje się ta lokalizacja. Liczy się procentowe zaangażowanie społeczności. W ten sposób nawet najmniejsze gminy mogą zdobyć Naukową Stację Zabaw PGNiG.

Głosowanie podzielone jest na etapy. Lokalizacja, która na koniec poszczególnego etapu będzie prowadzić w rankingu zdobędzie Naukową Stację Zabaw PGNiG.

a) Etap I głosowanie od 24.01.2018 r. do 31.01.2018 r.
b) Etap II głosowanie od 01.02.2018 r. do 08.02.2018 r.
c) Etap III głosowanie od 09.02.2018 r. do 15.02.2018 r.
d) Etap IV głosowanie od 16.02.2018 r. do 22.02.2018 r.
e) Etap V głosowanie od 23.02.2018 r. do 28.02.2018 r.

Zachęcamy do oddawania głosów.

PBS_FB_post_1200x900

17 Komentarze do Pomóżmy wygrać naukową stację zabaw

ogloszenia
 1. Anonim napisał(a):

  Wchodzę w to! Głosujemy z wszystkich naszych kont pocztowych 🙂

 2. Anonim napisał(a):

  Głosujmy !!!!!!!!!!!!

 3. poznanianka z Trzemeszna o PGNiG i o parafii napisał(a):

  Poniosło mnie , mam dwie sprawy do powiadamiania ludzi. To plac i głosowanie na moje Trzemeszno, no i oczywiście włączenie się do wspomożenia parafii w tym przeogromnym remoncie. Podane konto wspomogę.

 4. Aleksandra Bulinska napisał(a):

  Popieram akcję! Pracowałam w tej szkole wiele lat i życzę Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom żeby wygrali “naukową stację zabaw”

 5. Miejsce napisał(a):

  Trzemeszno na dzis jest na 7 miejscu

 6. JawPolsce napisał(a):

  MAM MIESZANE UCZUCIA,gdy popatrzę na Podwórko Nivea koło OSiR
  Trzemaszno ogrodzone wysokim płotem,CZY O TO CHODZIŁO??????????
  ???

  To ma służyć wszystkim dzieciom,a nie wybranym!!!!!!!
  Niektórzy jakie mają urojenie,że oni są bogaci a inni to niby biedni,FASZYŚCI!!!!

  • Anonim napisał(a):

   Nie patrz na innych przydupas..w i bogatych tylko na siebie badz dumna/dumny z tego co masz liczy sie kultura

  • anonim napisał(a):

   przeciez podworko Nivea jest dostepne dla wszystkich dzieci nawet dzieci z poza Trzemeszna się na nim bawią:-)
   a co w tym zlego ze jest ogrodzenie i furtka zamykana poza sezonem czy w godzinach wieczornych? przeciez tak funkcjonuja wszystkie place zabaw w Trzemesznie i nie tylko.

 7. rudaa napisał(a):

  Już to Podwórko Nivea powinno byc przy szkole nr 1 przeciaz tam dla dzieci nie ma nic .Głupotą było stawianie Nivea przy blokach jeden plac zabaw obok drugiego.No ale cóż,takich mamy gospodarzy.Natomiast wielki Plus dla kogoś,kto zrobił nareszcie porzadek ze sklepem 24 i jednak można było. Wiekie dzięki.Nareszcie można sie spokojnie w nocy wyspać.

  • Anonim napisał(a):

   Jest koło bloków ponieważ mieszkancy tamtego osiedla zgłosili kandydaturę, mniemam że nikt, w tym Pani, nie zgłosiło osiedla obok szkoły, więc może mieć Pani pretensje do siebie że plac jest w tym a nie innym miejscu. Proszę najpierw zaznajomić się z faktami zanim zacznie Pani komentować.

 8. Anonim napisał(a):

  Jesteśmy na 1 pozycji! Więcej głosów…! 🙂

 9. Anonim napisał(a):

  Co tak temat ucichł? 1 etap zakończony na 2 pozycji… trwa 2 etap i jesteśmy pierwsi ale czy utrzymamy miejsce? Głosujcie!

 10. Anonim napisał(a):

  Wygraliśmy!!! Serdeczne podziękowania dla wszystkich głosujących 🙂

 11. Oddychający napisał(a):

  Akcja super! Mobilizacja mieszkańców też… ALE najpierw powinni się opamiętać Ci, którzy śmieci wrzucają do pieców. Bywam w pobliżu Ogrodowej i Toruńskiej i te kominy od stolarni, czy czegoś nie wiem podobnego po prostu kopcą niemiłosiernie i często czarnym dymem. Apel do osób za to odpowiedzialnych: DZIECI SIĘ DUSZĄ OD TEGO!!!! Zróbcie coś w tym!!!

  • x napisał(a):

   Najlepiej zalozyc maske bo te smierdzacego dymu tak szybko nie zlikwidujemy wieczorem niech sie przejda osoby do tego powolane to by zobaczyli czym te ludzie pala praktycznie wszystkim co sie da spalic wtedy bym wlepial mandaty takie ze by sie odechcialo .

 12. matjas napisał(a):

  Udusimy się !!Wszędzie duszący dym z kominów. Koszmar!!!!!!

 13. na truciznę jest RADA napisał(a):

  Remondis niech zacznie spisywać, przy których posesjach nie ma worków z plastikami!! Trucicieli widać gołym okiem w dniu wywozu odpadów segregowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado