Strona główna Różne Pomóżmy mieszkańcom gminy Trzemeszno

Pomóżmy mieszkańcom gminy Trzemeszno

5553
0

Zuzanna Wańkowicz i Mikołaj Frelich to mieszkańcy gminy Trzemeszno, wymagający wsparcia finansowego.

Zuza już od ponad pół roku toczy nierówną walkę ze stwardnieniem rozsianym – niechcianym prezentem od życia, który dostała razem z wejściem w dorosłość. Choroba często odbiera jej siły i radość życia, ale jak sama mówi – nie zamierza składać broni i walczyć do końca, o lepsze jutro, samodzielność i jak najdłuższą sprawność.

Młoda dziewczyna trafiła pod opiekę fundacji Dobro Powraca, pomagającej osobom chorym na SM, refundując medykamenty, sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych rzeczy potrzebnych do codziennego normalnego funkcjonowania.

Zuza prosi o przekazanie na jej leczenie 1.5% przy najbliższym rozliczeniu podatkowym.

Zuzannie Wańkowicz można pomóc klikając |TUTAJ|.

Mikołaj Frelich to 4-letni mieszkaniec Trzemeszna, chorujący na autyzm. Jak mówią jego rodzice, syn nie mówi, a jedynie pojękuje. Każdy dotyk wywołuje jego nadmierną reakcję emocjonalną. Jest także nadruchliwy i bardzo szybko się nudzi. Nie radzi sobie z jedzeniem. Nadal nosi pieluchy, na razie nie ma szans na przeprowadzenie treningu czystości. Z tego względu potrzebuje całodobowej opieki.

Rodzice Mikołaja wiedzą, że przypadku autyzmu trzeba jak najszybciej podjąć terapię. Niestety jej koszty oraz wydatki związane z przyrządami terapeutycznymi, które ułatwiają jego funkcjonowanie, przekraczają możliwości finansowe rodziny.

Z tego powodu została utworzona zbiórka w serwisie „Się Pomaga”.

Mikołajowi można pomóc klikając |TUTAJ|.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj