Pomogliśmy Kornelkowi

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Ponad 100 osób wzięło udział w dzisiejszym “Marszu po zdrowie” – akcji, mającej na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie chorego Kornelka Kosińskiego. 5 kilometrową trasę, która rozpoczynała się i kończyła w parku ”Baba”, można było przejechać rowerem, przebiec, przejść z kijkami lub po prostu przespacerować.

Najmłodsi uczestnicy przemierzyli ją w dziecięcych wózkach. Warunek uczestnictwa był jeden – wpłata na rzecz Kornelka.

Zebranych powitała Justyna Stankowska, informując o celu i zasadach udziału w marszu. Wszystkim uczestnikom i organizatorom – za zaangażowanie oraz udział w akcji – podziękował burmistrz Krzysztof Dereziński. Obecny był główny bohater dzisiejszego spotkania – Kornelek, który całe zamieszanie obserwował z poziomu ramion mamy.

Na zakończenie odbyło się losowanie symbolicznych nagród. Organizatorami marszu było stowarzyszenie “Kijkowe Trzemeszno” i trzemeszeńskie gimnazjum.

Zebrano 3420 złotych.

Przy okazji pragniemy poinformować o trwających licytacjach na leczenie Kornela. Aukcje prowadzone są na Facebooku w grupie “Licytacje dla Kornelka” |LINK|. Zakupić można przeróżne przedmioty, atrakcje i usługi. Do znalezienia m.in. przejazd Hummerem, lot motoparalotnią nad Trzemesznem, zestaw 140 książek, czy nauka latania modelami RC.

2 Komentarze do Pomogliśmy Kornelkowi

ogloszenia
  1. Józef Kachniarz napisał(a):

    Zachęcam do licytacji.Postaramy się,żeby lot był szczególny i z fotorelacją. https://www.facebook.com/groups/1931569010502951/permalink/1932866577039861/?pnref=story

  2. Dziękujemy. napisał(a):

    Ostateczna kwota z wczorajszej akcji wpłacona dziś na konto fundacji to 3500 zł.
    Dziękujemy i pozdrawiamy uczestników!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado