Strona główna Na sygnale Policjant odnalazł zaginioną parę

Policjant odnalazł zaginioną parę

6223
41

Wczoraj (15 listopada) policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 17-letniego mieszkańca Trzemeszna. Jak wynikało z relacji zgłaszającej matki, jej syn mógł udać się na teren powiatu wolsztyńskiego, gdzie mieszka jego nowo poznana koleżanka.

Szybko okazało się, że podobne zawiadomienie zostało złożone w Wolsztynie i dotyczyło zaginięcia 16-latki. Mundurowi podejrzewali, iż zaginieni małoletni przebywają w swoim towarzystwie.

Dzisiaj (16 listopada) około godziny 7 w Noskowie (powiat wrzesiński) parę wypatrzył sierż. szt. Dawid Wielgosz, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Czerniejewie. Policjant wracał do domu po zakończonej nocnej służbie.

Gdy zauważył chłopaka i dziewczynę idących w stronę Gniezna skojarzył ich wizerunki i ubiór, a następnie potwierdził, że są to zaginieni nastolatkowie. Okazało się, że od dłuższego czasu szli z Wrześni w kierunku Gniezna i byli zziębnięci. Na miejsce przybył patrol, który zabrał ich do Komisariatu Policji w Czerniejewie.

KPP w Gnieźnie

41 KOMENTARZE

 1. Szacunek dla wszystkich służb, które bronią naszych granic. I tylko się zastanawiam co te pajace z peło i lsd jeszcze zrobią, aby opluć naszą Ojczyznę? To trzeba mówić otwartym tekstem. Kto nie stoi murem za polskim mundurem jest folksdojczem lub szwabem ukrytym pod polskim nazwiskiem. Teraz możecie sobie lewackie pieski poszczekać!

   • Litość dla ludzi, którzy zamiast spałować oszustów z Białorusi atakują niczemu winnych polskich mundurowych?
    Jesteś łatwym do pozyskania wyborcą przez platfusów. Nie musisz nic więcej pisać. Już każdy czytelnik wie na kogo głosujesz począwszy od burmistrza po Prezydenta. Jesteś prosty jak budowa cepa. Cóż. Jacy wyborcy tacy wybrani…
    Nie masz litości dla dzieci polskich mundurowych, którzy codziennie ryzykują utratę życia lub zdrowia pełniąc służbę na rzecz Polski? Nie martwisz się o to, co przeżywają te dzieci, które widzą jak ich matka czy ojciec stoi pod gołym niebem, kiedy ty sobie leżysz w ciepłym łóżku?
    Jesteś poza byciem folksdojczem zwykłym frajerem, który daje się nabrać na tanie chwyty reżimu. Przecież nie tak dawno twoi platformerscy idole nadskakiwali w, Warszawie do Cichanouskiej (tej demokratki, która wyprowadziła Białorusinów na ulice).
    Ciekawe czy z taką samą empatią odnosisz się do biednych ludzi w Polsce? Do Polaków? Czy może jednak jesteś jednym z tych, którym przeszkadzają dzieci i ich rodzice, którzy otrzymując 500 plus powodują za duży tłok na bałtyckich plażach? Nie nazwałeś nigdy biednych ludzi patologią? Czy kiedykolwiek w jakikolwiek sposób wsparłeś np cygankę, która ma na swoich rękach płaczące dziecko? Czy kiedykolwiek dałeś jakąkolwiek pomoc żebrzącym pod kościolem?
    Obstawiam, że jesteś pierwszym, który jak widzi w swoim najbliższym otoczeniu potrzebującego spier…. ala jak najdalej, aby tylko nie mieć z tym nic wspólnego.

    • Taką mają pracę. Chyba ich nikt na siłę tam nie zaciągnął- przymusowe pobory do wojska już się skończyły. Rozkaz dostali od tej nieudolnej władzy, która nie umie z nikim rozmawiać i tworzyć sojuszy tylko wszędzie widzi wrogów. Każdy normalny człowiek powinien gdzieś pracować i jak to robi to zawsze jest narażony na jakieś zagrożenia.

     • No tak. Ty do takiej służby się nie nadajesz bo jesteś zwykłą fają. Gdyby tacy jak ty strzegli naszych granic Polki mogłyby się czuć „zaopiekowane” przez agresorów jak w czasie „wyzwalania” Polski przez czerwoną stalinowską swołocz.
      Te „zaopiekowanie” bardzo dokładnie opisał historyk, którego filmy polecam wszystkim, którzy chcą zgłębić historię trochę głębiej aniżeli w źródłach tefałenu i 💩💩💩 wartej.
      https://m.youtube.com/watch?v=GMtCNIbbGaQ&t=60s

     • Ja Antylewaku to przynajmniej w wojsku byłem i nie pękałem i nie płakałem jak to ciężko i niebezpiecznie a Ty tylko potrafisz kłamać kłamać kłamać i manipulować a pampersy z tym Bąkiewiczem od „krużganka” pełne macie. Zapisuj się do WOT i na granicę a nie farmazony tu piszesz.

    • Do Antylewak Brawo i jeszcze raz brawo Dzisiaj słyszałem w RMF FM wywiad z jakimś tam posłem peło któremu prowadzący zadał pytanie – Dlaczego tylko i wyłącznie PO jest przeciwna pełnej ochronie granicy z budową muru włącznie a 70 procent ( słownie siedemdziesiąt procent ) społeczeństwa popiera akcje służb na granicy a tylko 8 procent ( słownie osiem procent ) jest przeciwna Zaczął się plątać , kręcił i w sumie to nie powiedział nic mądrego Żal mi jest dzieci wszystkich bez wyjątku którym dzieje się krzywda tyle tylko że ci pseudo uchodźcy z granicy wykorzystują dzieci do osiągnięcia celu jakim jest życie na socjalu Oni do Europy nie przyjeżdżają pracować Zawsze zastanawiałem się dlaczego ci pseudo uchodźcy którzy już są np. w Francji chcą przedostać się do Anglii ? Francja zapewnia im wikt i operunek , nikt do nich nie strzela , mają dach nad głową . Wytłumaczył mi to taki tam jeden Polak Otóż Anglia ma w konstytucji zapisane że każdy kto ucieka z kraju gdzie panuje wojna nie może i nie powinien ale MUSI otrzymać dom do zamieszkania , pełen socjal i nikt ich nie zmusza do pracy bo przecież to są biedni uchodźcy Wszyscy wiemy co było podczas drugiej wojny światowej Głód , smród i masakra Polacy też byli uchodźcami w innych krajach Tyle tylko że Polak gdzieś tam się asymilował czyli mówiąc kolokwialnie zlewał się z tłem Poprostu pracował , płacił podatki i nie zmieniał nic w kraju do którego uciekł Polak szanował wartości , idee i mieszkańców swojej nowej ojczyzny Może się mylę ale tak samo robią nasi 😊 uchodźcy czyli Ukraińcy i tak , tak też Białorusini A to tam na granicy ? Już do tej pory pokazali wystarczająco dużo czego można się spodziewać po nich jak wpadną do Naszej Kochanej Polski

  • Zgadzam się z tobą. Ciekawe kiedy do ludzi dotrze że oni zdradzili ojczyznę.o którą nasi dziadkowie walczyli i gineli !!! Zdrajcy i sabotażyści !!!

 2. Antylewak. Wyłącz durniu TVP bo ci mózg zryły i to dobrze! A ci o których się na granicy martwisz, to są biedni Mundurowi, skazani na to co tam się dzieję, przez tych Głąbów z PIS -u . Gdzie Frontex i inne instytucję. Bez tych służb to my jesteśmy państwem na papierze! Z granicą sobie nie dajemy rady, a gdzie tu konflikt. A kto Polskę będzie bronił jak oni są samowystarczalni? Głąby z PIS -u nie słuchają nikogo ,nikogo! Gdzie Prezydent ? marionetka ma zakaz wyjścia do ludzi i RZĄDZENIA! to kto rządzi Krajem ? KACZOR z kotem! I upiór sejmowy TERLECKI! nie jestem za żadną partiom polityczną. Bo nie ma osób kompetentnych do rządzenia tym Krajem. tylko z partii do partii. I nic się nie zmienia!!! A każdy reżim uważa tylko język BUTA!

 3. Leonidasie, któremu różowe rurki zbyt mocno ścisnęło jaja!
  Jeśli uważasz, że w Polsce mamy obecnie reżim to mamy odmienne postrzeganie tych samych pojęć. Różnimy się i nikt z nas nie jest przez obecną władzę (podobno reżimową) represjonowany. Pluralizm to takie słowo, które jest zapewne tobie obce (jesteś w końcu przedstawicielem tej elyty, która sama nadaje sobie ponadprzeciętne zdolności). Zajrzyj do słownika i się doucz. No cóż podobno w reżimowym świecie odmienność poglądów i otwarte ich głoszenie jest zakazane. Jak widzisz każdy (w tym takie osoby jak ty) może pisać na władzę, co chce, jak chce. Za czasów twojego idola (ryżego sługusa Merkel) służby wchodziły do redakcji, które odważyły się pisać źle o władzy. Wtedy to była demokracja pełną gębą. Tak pełną gębą ale frazesów. Także zanim zaczniesz pajacu pisać o tym, jak po dojściu PiS do władzy zapanował reżim weź tabletki na pamięć, bo jak widać masz ewidentnie demencję.

 4. Antylewak. gdzie tam napisałem o reżimie PISOWSKIM bo nie pamiętam,na razie to jest reżim Łukaszenki. A odnosiliśmy się do granic, to pomyśl trochę zanim zaczniesz pisać! A nie PIS z ciebie bije! Napisałem że nie popieram żadnej partii. A jak już piszesz to JAREK rządzi i dobrze o tym wiesz! Czyli nasz mały władca!!! który wszystkim mówi co mają robić ,łącznie z Prezydentem! A rurki na jajach lub jajnikach dawno się rozciągły!!! kiedyś się dowiesz prawdy o PIS-e. I wtedy popiszemy? A jak się napisze o pisie to tylko z PO? A tak ogólnie to artykuł jest o zaginionej parze? Pozdrawiam i spokoju życzę ,w tych dzikich i zawistnych czasach! I szanujmy się na wzajem, bo o to rządzącym chodzi żeby nas skłócić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj