Strona główna Różne Policjant mówił o zagrożeniach

Policjant mówił o zagrożeniach

3200
6

W Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Specjalista profilaktyki społecznej Krzysztof Socha odwiedził szkołę w ramach akcji „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”.

Policjant tłumaczył młodym ludziom jak dopalacze i narkotyki wpływają na ludzki organizm, posługując się przy tym autentycznymi przykładami zaczerpniętymi z policyjnego doświadczenia.

Dzisiejsze spotkanie to część ogólnopolskiej akcji profilaktycznej. Obejmie ona również wszystkie szkoły w naszej gminie. Przedwczoraj K. Socha prowadził podobne zajęcia w szkole w Trzemżalu.

W trakcie spotkania ze starszymi klasami zaprezentował także założenia programu „Dwie strony sieci”. Uczniowie dowiedzieli się o zagrożeniach, sposobach ich rozpoznawania, ale także o odpowiedzialności prawnej jaką może spowodować przesyłanie zabronionych treści za pomocą sieci.

Spotkania będą kontynuowane.

6 KOMENTARZE

  1. Czytaj ze zrozumieniem oś.. sam chyba nie masz dzieci. Super akcja mam nadzieję że przyniesie pozytywny efekt. Brawo za zaangażowanie dla tego Pana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj