Podziękowanie za koncert

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Zwyczajnie nie potrafię opisać emocji, które od piątku 21 września we mnie drzemią. Dodaliście mi nieprawdopodobnej siły do dalszej walki o powrót do sprawności. To było coś fantastycznego. Szok. Niedowierzanie. I ogromna wdzięczność 8.145,04 zł.

Na zadawane pytanie skąd u Nas tyle siły? No właśnie stąd. Mimo, iż minęło 3,5 roku od chwili wypadku PRZYJACIELE są cały czas ze mną. DZIĘKUJĘ!!!

Gorąco DZIĘKUJĘ ORGANIZATOROM: Burmistrzowi Trzemeszna Krzysztofowi Derezińskiemu, Dyrektorowi OSiR Mariuszowi Kowalczykowi, Stowarzyszeniu TERAZ, Mogileńskiemu Domowi Kultury, Mogilno Sport, Towarzystwu Tenisa Stołowego, CKW Magnolia, OW “Jutrzenka”, Restauracji “Czeremcha”, Restauracji “Qrnik”, wolontariuszom, koleżankom i kolegom Michaliny, znajomym, sąsiadom za: pomoc w zbiórce, przekazane ciasta, upieczony chleb, smalec i wszystko inne o czym może zapomniałem.

DZIĘKUJĘ Nauczycielom i Przedszkolakom z przedszkola “Misia Uszatka” i “Kubusia Puchatka”. Nauczycielom i Uczniom Szkół Podstawowych Nr 1 i Nr 2 w Trzemesznie. DZIĘKUJĘ Panu Leszkowi Kucharskiemu. DZIĘKUJĘ Wolnym Strzelcom. DZIĘKUJĘ “Qba Live”, “AGGIE/Back To The Ocean”, “Ivo Partizan”. Dziękuję WSZYSTKIM za obecność, za to że jesteście.

Kolejny raz poczułem, że nie jestem sam w tej walce o swoje marzenia, o przyszłość. To jest coś wspaniałego. Jeszcze raz szczerze DZIĘKUJĘ!!!

“SERNIK”
Mariusz Twarużek

7 Komentarze do Podziękowanie za koncert

ogloszenia
 1. Anonimka napisał(a):

  Kto walczy, ten jeszcze nie przegrał!! Znam Pana Mariusza. Wygra.

 2. Mieszkaniec napisał(a):

  Szkoda że trzemeszno24.pl nie zamieściło materiału z tego koncertu. No ale cóż, taki koncert to nie afera więc po co o tym pisać. A koncert i cała impreza suuuper udana. Brawo organizatorzy. Fajnie było znów zobaczyć Sernika za garami 🙂

  • ZN napisał(a):

   Gdyby Mieszkaniec czytał wszystko co portal zamieszcza, a nie same afery, to widziałby miedzy innymi relacje z różnych akcji dobroczynnych, w tym również dla Pana Mariusza. Zauważyłby też, że portal zapowiadał to wydarzenie. Nie jesteśmy w stanie być wszędzie, w ostatnim czasie imprez jest szczególnie dużo. Bywa, że zamieszczane przez nas relacje pisane są na podstawie materiałów przesyłanych przez organizatorów. Ale to już ich wola.

   • Mieszkaniec napisał(a):

    A ja nie pisałem że nie było zapowiedzi. Pisałem że nie było relacji a to istotna różnica ale oczywiście nie o wszystkim trzemszno24 musi pisać. Ale fajnie by było.

   • Sernik napisał(a):

    Bardzo dziękuję Panom Zygmuntowi i Maciejowi Nowaczykom za bezinteresowne zamieszczenie podziękowania.Sernik 🙂

 3. Anonim napisał(a):

  Panie Mariuszu

  Powodzenia! !!!!!
  Wszyscy jesteśmy z Panem.

 4. Dobra dusza napisał(a):

  Piękna sprawa. Podziw i szacunek. Szacunek dla najbliższych że nie izolują Mariusza i widzimy jakie robi postępy czuje się potrzebny wielu ludzi o nim cały czas pamięta i pomaga każdy jak może. Najmniejszy maleńki gest to procent choćby dobrej energii i chęci do życia. Choroby się nie zazdrośći. bądźmy tego swiadomi. Mariusz to jawny przykład dla innych aby nie pozostawać samym ze sobą. Trzymaj się. Warto pomagać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado