Strona główna Sport i rekreacja Podział punktów w Mosinie

Podział punktów w Mosinie

904
3

Dzisiaj w Mosinie Zjednoczeni Trzemeszno rozegrali swój trzeci z rzędu występ na wyjeździe. Obrona tytułu wicelidera była dzisiaj priorytetem i walka do ostatniej minuty pozwoliła wywalczyć cenny remis. Dzisiejszy wynik daje im trzecie miejce w tabeli.

Po pierwszej połowie do szatni Zjednoczeni schodzili przegrywając 1:2. Na listę strzelców po stronie trzemesznian wpisał się Krzysztof Chojnacki. W drugiej odsłonie bramkę na wyrównanie zdobył kolejny raz popularny „Jemioła”, ale znowu do głosu doszli gospodarze, po raz trzeci pokonując Szymona Płoszyńskiego. Remis w ostatnich minutach uratował Krzysztof Majchrzak, będący egzekutorem rzutu karnego. Pewne wykonanie „jedenastki” zakończyło spotkanie wynikiem 3:3 i dało Zjednoczonym ważny punkt do dotychczasowego dorobku.

Pełne statystyki już niebawem na Trzemeszno24.info!

Skład Zjednoczonych: Płoszyński, Chojnacki, Humański, Kachniarz, Konieczny, Majchrzak, Konieczny, Popielski, Ślósarczyk, Sobucki, Wiśniewski, Wysocki. Rezerwa: Maciejewski, Bauza, Giza, Filipczak, Kańczukowski.

Trener: Łukasz Kańczukowski, kierownik Tomasz Bauza.