Strona główna Kultura Podsumowali działalność pożytku publicznego

Podsumowali działalność pożytku publicznego

2223
5

Przedstawiciele organizacji pozarządowych spotkali się w auli Szkoły Podstawowej nr 1. Członkowie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego podsumowali II kadencję jej działalności.

Była to okazja do podziękowań zarówno członkom rady jak i przedstawicielom stowarzyszeń i fundacji działających na terenie naszej gminy.

Podziękowanie za prowadzenie prac rady oraz inicjowanie ciekawych wydarzeń otrzymał przewodniczący GRDPP Andrzej Lisiecki. Burmistrz Krzysztof Dereziński i przewodniczący Rady Miejskiej Benedykt Nitka wręczyli mu okolicznościowy grawerton.

Drobne upominki trafiły też do pozostałych członków rady.

5 KOMENTARZE

  1. „Podziękowanie za prowadzenie prac rady oraz inicjowanie ciekawych wydarzeń otrzymał przewodniczący GRDPP Andrzej Lisiecki” – Dokładam swoje brawa za działalność pana Andrzeja.

    • A co ta rada z p.Lisieckim doradziła , czy pomogła jak klub zjednoczonych był w tragicznej sytuacji, czy tym działaczom wcześniej którzy się angażowali i wnosili swój wkład także pieniężny w czymś pomogli, tylko się chwalić , rzucać na fb i się reklamować , to już dostaje się od tego nadmiaru wylewu, to jest nawet niesmaczne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj