Strona główna Na sygnale Podejrzany o przestępstwo seksualne trafił do aresztu

Podejrzany o przestępstwo seksualne trafił do aresztu

8295
52

Mężczyzna, który umówił się z dzieckiem na terenie jednego z trzemeszeńskich hoteli, został zatrzymany. Decyzją prokuratora aresztowano go na 3 miesiące.

W tej sprawie gnieźnieńska komenda policji nie udziela żadnych informacji.

Bliższych informacji nie przekazuje też Małgorzata Rezulak – Kustosz z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie. W rozmowie telefonicznej mówi nam tylko, iż toczy się postępowanie z artykułu 200. Kodeksu Karnego, tj. o seksualne wykorzystanie małoletniego poniżej 15 lat.

Sprawca usłyszał już zarzut” – komentuje M. Rezulak – Kustosz.

Nieoficjalnie wiadomo, iż służby o zaistniałej sytuacji powiadomiła obsługa hotelu. Sprawca to najprawdopodobniej 55-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego.

52 KOMENTARZE

 1. Daj Boże żeby za te ciągoty do dzieci jak już pójdzie do ciupy klawisze otwierali wszystkie i jego przede wszystkim drzwi do cel i udawali że nic nie widzą i nic nie słyszą jak temu gnojowi robią z dupy jesień średniowiecza . Jakim trzeba być degeneratem żeby chcieć uprawiać seks z dziećmi Oczywiście zgadzam się z tym że dzisiaj ciężko jest wizualnie stwierdzić czy nastolatka ma trzynaście czy osiemnaście lat Jest jednak sposób na to Wystarczy poprosić o dowód osobisty – nie chce pokazać czyli dziecko Zresztą normalny człowiek jest w stanie wyczuć czy ma do czynienia z dzieckiem czy nie A degeneratowi takiemu jak ten wrzód jest pewnie bez różnicy

  • Tylko pamiętaj, że Sokrates i jego współcześni również lubili nieletnich chłopców i było to normą i nikogo nie raziło.
   Dzisiaj podchodzimy do tego nieco inaczej. Więc wszystko jest względne.

    • Jakąś macie, ty i wielu innych, głupią chorobliwie natrętną manię widzenia rzeczy których nie ma – jeden napisze, że „coś nie jest białe” a już drugi wyskakuje z tekstem „więc uważasz, że jest czarne” tak jakby nie widział, że między białym a czarnym jest jeszcze spora paleta innych kolorów.

   • A skąd zaczerpnąłeś „wiedzy” jakże rzetelnej, że Sokrates lubił w sugerowany przez Ciebie sposób małoletnich chłopców, że domagasz się nawet o tym pamięci, anonimowy trzemeszeński domorosły historyku, czy histeryku starożytności?!

 2. Taka prośba do moderatora tego forum żeby usuwał komentarze które są nie na temat i komentarze pisane ewidentnie przez idiotów ! To forum to jakaś porażka .

 3. A jeśli ktoś wejdzie do banku z mieczem samurajskim to też zostanie aresztowany za napad na bank?????

  Delikwent został aresztowany na trzy miesiące.
  Pani Małgorzato Rezulak-Kustosz – jak można postawić człowiekowi zarzut, w tym przypadku jak pani podaje z artykułu 200. Kodeksu Karnego tj. o seksualne wykorzystanie małoletniego poniżej 15 lat, skoro nie doszło do zarzucanego mu czyny?

  • No wLASNIE CO TO MA BYC JAK PRZYPADEK ZNECANIA GDZIE TEZ NIE BYLO PROKURATORZY CO WY ROBICIE BADAC SPRAWE OD POTRZEWKI GDZIE TEMATOW I WYDARZEN NIE ZNACIE TYLKO DO CIUPY WSADZACIE CZY KTOS W PROKURATURZE JESZCZE SPRAWIEDLIWIE PANUJE RYJ MI SIE KOGOS NIE PODOBA NO TO JAZDA A NIE ZNAJAC SPRAWY

   • Towarzyszka stokrotka co z obleśnym komuchem woziła się pod osłoną nocy jest autorytetem dla lemingów. Dla jednych autorytetem są bohaterowie, którzy oddawali życie za niepodległą Polskę. Dla innych autorytetem jest taka co dawała d..y komuchom tylko po to aby mieć ciepełko. Przecież wystarczy na nią spojrzeć, aby wiedzieć, że to „inteligentka” spod kacapskiej gwiazdy. Lemingi uwierzą nawet w to, jeśli ona nazwała ich kretynami. Z zajadłością broniliby tej (skądinąd) tezy. No przecież powiedzieli tak w jedynie słusznej tv to musi być to prawda.

    • Za mądrość i inteligencje tej posadki w tv nie dostała . Z takim próchnem to tylko lemingi i to pod osłoną nocy-konieczne z maską na papie.

     • A ty chłopie pańszczyźniany odrobiłeś już pańszczyznę u Tfuska, ruska i innych co są twoimi Panami? Korwin staje wam komuchom, postkomuchom a przede wszystkim farbowanym lisom czyli pseudosolidarnościowcom w gardle niczym kość. Nie możecie mu darować tego, że w 1992 roku złożył wniosek o wyczyszczenie struktur państwa polskiego z donosicieli i innych komunistycznych pachołków. Wtedy dzięki takim liczydłom jak 🐕 Merkelowej udało się zatrzymać ten proces. Dziś kiedy nie macie koryta wyjecie. Pisz sobie te brednie. Co takim „inteligentom” pozostało?

     • O jaki nerwowy jesteś (anty)lewaku😄😀Teraz twoja hipokryzja wychodzi😄😀niedawno starałeś pokazać mi jaki to jesteś obiektywny i jak potrafisz skrytykować przygłupa korwinka😄😀a teraz co już jest ok?😄😀Nikt z tych lewaków, PO nie pochwalił bandyty i mordercy putina, jego konfidenta orban, kretynki le pen, salwiniego tylko prawaki to robiły i robią. To Prezydent Przemyśla pogonił tego psubrata putinka salwiniego.

     • Zdzichu, kaczor czy jolka czy jak tam się nazywasz trolu rusko szwabski dla ciebie newsa. Tylko uważaj. Po wczorajszej decyzji ruskich o wstrzymaniu dostaw gazu do Polski pewien polityk powiedział u stokrotki w UB-eckiej telewizji tak:
      „Czas powiedzieć: Gońcie się, kacapy! Poradzimy sobie bez Waszego gazu”.
      W pełni popieram te słowa. Masz więc mocno zawężone pole wybory. Dawaj Zdzichu, chłopie pańszczyźniany von Tf(r)uska. Kto tak mógł się wypowiedzieć w twojej ukochanej tv? I że go stokrotka nie wyrzuciła ze studia.

     • Czyli nie potrafisz (anty)lewaku ruski trollu wskazać polityka „lewaka”, który popiera bandytę putinka tak jak twój korwinek:) i ta konfederacka banda. Ten bandyta putinek już czeka na ciebie z orderem i obywatelstwo masz pewne:)

  • Tak, już na wilka się czaiłeś, gwoździe na ulicy chciałeś rozsypywać, wendetę na niejednego lokalnego zbója organizować itd, itp? Na szczęście na pisaniu się kończy! Nie zapominaj też, że groźby niektore są karalne…

    • To sobie przypomnij „bohatera z ulicy Dąbrowskiego”, co to chciał wymóc remont nawierzchni wysypując gwoździe, ale zląkł się, gdy go upomniano, że po IP go teraz znajdą, gdy tylko ktokolwiek gwoździe wysypie. Do teraz zalękniony chodzi i sprawdza, czy nie ma żadnych szpilek nawet.

 4. Czytając te teksty widać jaki jest poziom piszących i dlaczego Trzemeszno chyli się ku zagładzie!!!! Oszczędźcie sobie wstydu 🙉!

 5. Dobrze że tak się skończyło. Tępić pedofilii.Za coś takiego jaja przy samej … . wyrwać. Gratulację dla pracownika hotelu , i szybkiej reakcji policji.

 6. Czytaliście dzisiejsze Przemiany i portal Gniezno24? Po raz kolejny gmina Trzemeszno nie otrzymała dofinansowania do remontów ulic. Jedne dofinansowanie od marszałka województwa drugie od wojewody. Przypominam Burmistrzowi, który obwinia PiS za to, że Gmina Trzemeszno nie otrzymuje dotacji bo w Trzemesznie burmistrz nie jest członkiem ani sympatykiem PiS, że Marszałek Województwa Wielopolskiego Marek Woźniak jest z Platformy Obywatelskiej. Winny nie jest żaden PiS tylko nieudolni i niekompetentni urzędnicy, którzy próbują zwalić całą winę na PiS. Nawet gdyby PO rządziło to i tak tych dotacji by nie było. Wszystkie gminy wokoło starają się o pomoc i dostają wsparcie. Trzemeszno to gmina z ogromnym potencjałem, który jest niewykorzystany. Nie pytam gdzie są radni, bo część z nich udowodniła, że poza czczym gadaniem nie mają odwagi rozpisać referendum. Tym brakiem działań utożsamiają się z polityką prowadzoną (choć trudno tu dostrzec prowadzenie jakiejkolwiek spójnej i racjonalnej polityki). Dali sobie podwyżki diet i gitara gra. Czekam kiedy przyjdą kandydaci na radnego żebrać o głos.

  • Dzięki za ten wpis i informację! Po raz kolejny widać niejompetencję lokalnych urzędników przyspawanych do stołków i wiecznie bezradnych pobierających diety. I tylko mogą ujadać na forach itrolle pokroju „kaczor (Donald?) wiecznie dziewica” próbujący odwrócić uwagę od rzeczywistych problemów i nieradzących sobie z niczym winnych stanu rzeczy, kompletnie beznadziejnych, acz wiecznie opozycyjnych wobec abstrakcyjnych z lokalnego punktu widzenia wladz centralnych i znienawidzonego PiSu. Ale widać wyraźnie, że za coraz bardziej dojmujący upadek tego miasta i gminy odpowiadają wyłącznie „nasi”.

 7. Pamiętajcie niema co sie mądrzyć bo nigdy nie wiadomo co twój mąż robi żona córka i syn tylko gadanie on taki nie jest przecież go znam np zakład pracy idziecie na nockę i wiecie co żona robi

 8. Kilka dni przed biegiem ogólnopolskim nasze władze (jak to napisał ktoś „nasi”) zastanawiają się, które dziury łatać. Dyskusja o zaklejaniu dziur w jednej z ulic pokazała w jak znacznej „dziurze” rozwojowej znajdujemy się jako cała gmina. W tym samym czasie wójt Łubowa podpisywał umowę na wykonanie przebudowy węzła na drodze ekspresowej s5. Koszt 17 milionów. Dotacja z Polskiego Ładu 10 mln. Resztę czyli 7 mln zapłaci ze swojego budżetu mała, wiejska gmina Łubowo.
  https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/26286-umowa-na-przebudowe-wezla-lubowo-zostala-podpisana

  • Niestety, zaraz zawyje troll, że „trzeba pisowską sektę…”, albo „kaczor wiecznie”, byle zakryć realny upadek – w tym przypadku naszych lokalnych władz i wraz z nimi naszej społeczności, naszego miasteczka i gminy. Naprawdę czas zrzec się praw miejskich i jako wioska z sołtysem przyłączyć się do Witkowa (o ile nas zechce). Polski Ład wyłoży dziesięć milionów… „trzeba wygasić pisowską sektę”, przecież można było te miliony rozkraść, a i zegarek nowy i foliówka z bilonem kolejna do szafy by wpadły…

   • Należeliście do województwa bydgoskiego było Wam źle, teraz do wielkopolskiego i też Wam źle😄Może to coś z Wami jest nie tak. Pozdrawiam

   • Przecież Nowak nie ukradł zegarka tylko go nie wpisał do oświadczenia to tak trzymając się faktów😄. Teraz nominaci na sędziów tej cudownej partii (kucharka z trybunału i inni) utajnili oświadczenia i dla Was to jest ok? O respiratorach, lotnisku, bilbordach i wielu wielu innych przekrętach nawet nie wspomnicie i to też Wam się podobna? Co się z ludźmi porobiło☹️☹️Oszust jest oszustem i dla mnie nie ma znaczenia z jakiej obcji. Miłego dnia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj