Strona główna Różne Podejrzane wiadomości SMS

Podejrzane wiadomości SMS

3505
6

Gnieźnieński sanepid oraz Komenda Powiatowa Policji przestrzegają przed wiadomościami SMS, zawierającymi podejrzane linki.

Prezentujemy powyżej dwa przykłady tego typu wiadomości.

Linki wymuszają instalację oprogramowania, służącego do uzyskania danych pozwalających na dostęp do bankowości internetowej.

Jeśli dostaniemy taką wiadomość – niezwłocznie ją usuńmy.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

6 KOMENTARZE

  1. Tego ścierwa jest wszędzie pełno. Np. reklamy w sieci że rząd ukrywa informacje o możliwości dużego zarobku i podejrzane linki. Najgorsze jest to że rząd z tym nic nie robi, wręcz daje przyzwolenie na to. Cały PO-PiS won z Polski 💪🇵🇱💪

  2. I co na to Policja przecież jest nr 664078646 to samo dotyczy się oszusta z Żydowa co oszukiwał na elektronarzędziach ponad rok , podawał nr konta, telefonu, nawet zdjęcie dowodu osobistego i co zrobili ????? ano nic

  3. SMS to słowo klucz. Pewna Pani Sołtys chyba urwała się z choinki myśląc, że jak zostanie sołtysem to Burmistrz będzie jej odpisywał na SMS. No i teraz Burmistrz będzie się zarzekał, że się wszystko zmieni i że przeprasza za utrudniony kontrakt? Ileż to już razy? Jeśli mu uwierzy będzie naiwna. Znając naiwność większości mieszkańców tej gminy pozostanie bo staremu wedle zasady „Byleby było tak jak było” Myślę, że zostanie nadal i będzie miała nadzieję, że się burmistrza zachowanie zmieni. PS. Nadzieja matka tych wiadomo jakich. Czy będzie inaczej? O tym dowiemy się zapewne wkrótce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj