Strona główna Na sygnale Podejrzana paczka na trzemeszeńskiej poczcie

Podejrzana paczka na trzemeszeńskiej poczcie

1242
18

Dzisiaj po godzinie 8 pracownik trzemeszeńskiej poczty powiadomił straż pożarną o podejrzanym zapachu, wydobywającym się z jednej z przesyłek. Pracownicy zostali ewakuowani, a na miejsce zadysponowano liczne służby ratunkowe.

Skierowano strażaków z OSP w Trzemesznie, JRG w Gnieźnie i JRG nr 1 w Pile (Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno – Ekologicznego), policję z Trzemeszna i Gniezna oraz pogotowie ratunkowe.

Szczęśliwie okazało się, że substancja znajdująca się w przesyłce nie była groźna.

Otrzymaliśmy zgłoszenie o drażniącej substancji, która wycieka z jednej z paczek na terenie poczty w Trzemesznie. Po rozpoznaniu okazało się, że nie stanowi  ona większego zagrożenia. Otworzyliśmy  i zabezpieczyliśmy przesyłkę. Została przekazana nadawcy. Nikt nie odniósł żadnych obrażeń” – informuje mł. bryg. Bartosz Klich z Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie.

Asp. sztab. Anna Osińska z gnieźnieńskiej policji przekazała, że w paczce znajdowały się trzy wiaderka z zawartością parafiny i krzemionki.

18 KOMENTARZE

  1. Życzliwy ty ogólnie masz chyba problem ze sobą bo cały czas tylko piszesz jakirs głupie komentarze. Raczej nigdy nie doswiadczyles na własnej skórze co to znaczy potrzebować pomocy lub komuś pomóc

  2. „trzy wiaderka z zawartością parafiny i krzemionki”. Zwir sobie debile wysyłajcie. Przecież to sybstancja żrąca – tego nie wiecie chemicy ??? DObrze,ze ludzie z poczty zareagowali

  3. z tego co słyszałem to nie była parafina tylko silnie żrąca substancja do czyszczenia basenów, o bardzo agresywnym duszącym zapachu, więc sprawa nie była taka błaha. wiele innych paczek zostało przesiąkniętych obrzydliwym smrodem.

  4. taaaa ewakuowano caaaaaałą placówke Poczty Polskiej (2 pracowcice i pani naczelnik) paaaanie jaka akcja to byla ktos na portalu aukcyjnym se kupil tablety do czyszczenhia basenu ehhh no ale robot rozbroil bombe psy wytropily akcja przeprowadzona fachowo policja obstawila teren i w tym czasiie mandatu nie wlepila za przejscie nie po pasach ! gratulacje – komendant powinien ich w czolko ucalowac a na pocieszenie Hend-Szejk i do roboty bo mandaty czekaja !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj