Strona główna Różne Poczuj potęgę zdrowia! Klinika tlenowa zaprasza!

Poczuj potęgę zdrowia! Klinika tlenowa zaprasza!

2018
0

Do skorzystania ze swoich usług zachęca Klinika Tlenowa w Gnieźnie. 

Komora normobaryczna

Przedstawiamy Wam komorę normobaryczną – nowoczesne urządzenie wspomagające leczenie i regenerację organizmu człowieka. Jest to nowoczesna technologia, która pomaga Twojemu organizmowi być młodym. W wyniku wieloletnich badań stwierdzono, że podwyższona ilość tlenu, wodoru i dwutlenku węgla w ciśnieniu atmosferycznym 1500 hpa ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm. W dalszej części opisujemy dokładniej właściwości komory.

Urządzenie, o którym mówimy może być wykorzystywane przez odbiorców indywidualnych, klubach sportowych, klinikach medycznych, hotelach itp. Z naszej komory jednocześnie może korzystać 18 osób. Podczas 110-minutowego seansu mogą Państwo korzystać z Wifi, TV oraz obejrzeć filmy z NETFLIXA, a dzieci w tym czasie mogą zobaczyć nowości bajkowe. Można przyjść ze znajomymi, wypić kawę czy poczytać prasę/książkę. Fotele w pokoju VIP są rozkładane i wyposażone w masażery. Można korzystać z nich podczas całonocnych seansów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Jak to działa?

Komora Normobaryczna jest to urządzenie umożliwiające stworzenie warunków atmosferycznych idealnych do życia i regeneracji organizmu ludzkiego. Podwyższone ciśnienie oraz duża zawartość tlenu, wodoru i dwutlenku węgla działają regenerująco i uzdrawiająco. Zwiększają nawet 8-krotnie produkcję komórek macierzystych, które są wykorzystywane w procesach regeneracyjnych tkanek i narządów. Urządzenie posiada wymagane atesty oraz certyfikaty.

Komora normobaryczna pomaga zwiększyć poziom tlenu w organizmie. Jego zawartość w komorze jest dwukrotnie większa niż w atmosferze ziemskiej. Dwutlenku węgla jest 70 razy więcej dzięki czemu organizm dużo łatwiej przyswaja tlen. Wodoru cząsteczkowego w komorze normobarycznej jest do 20 tysięcy razy więcej niż w atmosferze ziemskiej – zapobiega on naturalnemu rozpadowi cząsteczek a tym samym przedłuża ich życie.

Woda redox

Spożywanie wody Redox niesie za sobą niezliczone korzyści dla zdrowia osobom w każdym wieku. Wysoka zawartość wolnego wodoru i bogactwo elektronów wspomaga neutralizację wolnych rodników, udowodnione są właściwości antyoksydacyjne oraz wspomaganie regeneracji organizmu. Urządzenie wytwarza około 0,8l wody podczas jednego cyklu. Napój przygotowywany jest w zbiorniku wewnętrznym. Istnieje możliwość podłączenia dodatkowego, zewnętrznego zbiornika, którego pojemność robocza wynosi około 6 litrów. Woda Redox oczyszczana jest filtrami osmotycznymi, przegotowywana, zredukowana wodorem i ożywiona metodą Grandera. Cykl uzupełniania wody w maszynie przebiega w kolejności: filtrowanie – gotowanie – schładzanie – wodorowanie i zazwyczaj trwa około 10 minut.

Dekontaminacja powietrza – utrzymywanie czystości cząsteczkowej, likwidacja smogu, szkodliwych substancji VOCs oraz chorobotwórczych patogenów w pomieszczeniach prywatnych i użyteczności publicznej. Usuwa 98% zarazków. Powietrze z pomieszczenia przechodzi przez różne etapy dekontaminacji zanieczyszczeń wewnątrz urządzenia i w oczyszczonej formie jest wdmuchiwane ponownie do pomieszczenia.

Powietrze w urządzeniu przechodzi przez filtrację wstępną, gdzie zatrzymywane są pyły syntetyczne z wydajnością >90%. Następnie poddawane jest filtracji zasadniczej. Znajdujący się tam filtr F7 funkcjonuje jako bariera dla dużych cząsteczek i zatrzymuje cząsteczki do 0.4μm z wydajnością >80%. Na ostatnim etapie powietrze przechodzi przez moduł fotokatalizy. Technologia ta oparta jest na katalizatorze, który działa jak półprzewodnik i absorbuje lotne związki organiczne i mikroorganizmy znajdujące się w powietrzu. Zatrzymywane są cząstki do 0.3μm z wydajnością >99.995%.

Kontakt:

Klinika Tlenowa
Poznańska 86, 61-200 Gniezno
+48 730 729 044
recepcjagniezno@komora-tlenowa.pl
www.komora-tlenowa.pl