Strona główna Różne Planujesz ślub? Zadbaj o to, żeby dojechać do kościoła w pięknym stylu

Planujesz ślub? Zadbaj o to, żeby dojechać do kościoła w pięknym stylu

1208
0

Przygotowania do najważniejszego dnia w życiu pochłaniają narzeczonym wiele czasu i energii. W roztargnieniu łatwo można zapomnieć o wielu kwestiach, takich jak dopilnowanie wszystkich detali. Choć ich brak nie wpłynie na przebieg ceremonii, obecność może bardzo urozmaicić wyjątkowe chwile, które czekają przyszłych nowożeńców. W tym wpisie podpowiadamy, jak przygotować samochód do ślubu.

Ślubne tablice rejestracyjne to dekoracja, o której warto pamiętać!

Kiedy wyobrażamy sobie samochód wiozący młodą parę, od razu mamy przed oczami charakterystyczne tablice rejestracyjne. Zamiast przypadkowych liter i cyfr, znajdują się na nich imiona nowożeńców, grafiki nawiązujące do charakteru ceremonii lub inne napisy, związane z zaślubinami. Umieszczenie tablic tego typu uchodzi już za tradycję – dzięki temu każdy wie, że w tym samochodzie jedzie młoda para. Oczywiście tablice rejestracyjne ślubne pełnią nie tylko funkcję informacyjną, ale przede wszystkim dekoracyjną. W elegancki sposób dopełniają kwiatowe elementy, które zazwyczaj zdobią klamki oraz maskę samochodu.

Wybierając tablice, przyszli państwo młodzi mają do wyboru dziesiątki wzorów. Na szczególną uwagę zasługują jednak modele personalizowane. Wiele sklepów internetowych umożliwia klientom bezpłatne spersonalizowanie tablic. Tak, aby znalazły się na nich określone imiona, data ślubu lub inny, dowolnie wybrany napis. Oprócz rodzaju czcionki, narzeczeni mogą decydować o kolorystyce tablic oraz stylu, w jakim te będą utrzymane. W ostatnim czasie wiele par dopasowuje motyw widoczny na tablicach rejestracyjnych do motywu przewodniego całego ślubu. Przykładowo, jeśli uroczystość odbywa się w stylu glamour, tablice będą posiadały złote zdobienia. Z kolei na ceremonię w klimacie rustykalnym para młoda pojedzie samochodem, udekorowanym tablicami z elementami zieleni i motywem naturalnych roślin.

Kiedy zamówić tablice rejestracyjne ślubne, żeby ze wszystkim zdążyć?

Na pewno nie zaleca się zwlekać z zakupem. Zamawianie tablic na ostatnią chwilę jest ryzykowne, ponieważ personalizacja wymaga czasu i czas oczekiwania na przesyłkę trochę trwa. Jeśli chcemy mieć 100% gwarancję, że tablice rejestracyjne zdążą do nas dotrzeć przed ślubem, warto zamówić je nawet miesiąc przed wielkim dniem. Wówczas będziemy mieli czas, żeby dokładnie obejrzeć przysłany produkt i, jeśli nie spełni on naszych oczekiwań, wymienić go na inny. Dla pewności, że tablice ślubne będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy, udajmy się na zakupy do sprawdzonego sklepu. Na przykład Puzzle4u, gdzie są dostępne akcesoria ślubne w najlepszych wydaniach. W asortymencie na przyszłych państwa młodych czekają nie tylko personalizowane tablice rejestracyjne, ale też m. in. eleganckie pudełka na koperty ślubne, zabawne tabliczki do zdjęć i pudełka na ciasto.