Strona główna Sport i rekreacja Plac zabaw na „Babie”

Plac zabaw na „Babie”

8335
12

Od kilku dni można już korzystać z placu zabaw w trzemeszeńskim parku. Na dzieci czeka m.in. zestaw wspinaczkowy, bocianie gniazdo i huśtawki.

Dorośli mogą poćwiczyć na urządzeniach fitness. Można skorzystać z orbitreka, narciarza, twistera i wioślarza. Na zamontowanie czekają jeszcze siedzenia huśtawek.

Pojawią się one niebawem. Opóźnienie w ich montażu jest celowe, z uwagi na konieczność prawidłowego związania betonu, na którym osadzona jest cała konstrukcja.

Koszt placu to 37.761 złotych. Wykonała go firma „Magic Garden” z Pakości.

12 KOMENTARZE

  1. Fajnie! przydałoby się jakieś miejsce dla rolkarzy…;) a może jakaś huśtawka ? Tablice edukacyjne? Park jest tak ogromny, że można by jeszcze wiele rzeczy tam zrobić, by zachęcić nie tylko mieszkańców, ale i turystów. Tak naprawdę w Trzemesznie nie ma nawet fajnego miejsca na zrobienie pamiątkowego zdjęcia… A nie każdy chce fote z Bazyliką. W Gnieźnie jest np. ławka dla zakochanych, inne miasta – wielki napis nazwy miejscowości. Może czas, by Radni zastanowili się nad tym?

  2. Super sprawa! Oby tylko nie zagościli piwkójący (oczywiście spokojnie i cichutko według nich) Bo na siłownię pod chmurką już powrócili.

      • Ależ nikt was nie chce zamykać. Swoją drogą pijaczki są pożyteczne. Kupując alkohol zasilasz budrzet państwa, sklep zarobi, zapłacisz mandat za picie w plenerze 🙂 Powodzenia!

  3. Chodzę tam od kilku dni z wnukami i widzę że placyk cieszy się zainteresowaniem i służy dzieciom, ale i dorosłym. Może trzeba by zajrzeć trochę dalej w „park” i uporządkować trochę alejki w górnej części parku. Można tam wygospodarować małą pętlę dla chcących pobiegać. Boisko „piaskowe” zarosło strasznie, może by je tak trochę wykosić. Są wakacje na pewno znajdą się chętni aby pokopać trochę piłkę. Przy większej liczbie odwiedzających park przydało by się częściej opróżniać kosze na śmieci, bo zaczyna się z nich wysypywać. Może by pomyśleć o jakiejś przenośnej toalecie?

  4. Czas najwyższy aby park Baba był parkiem z prawdziwego zdarzenia. Początek dobry czekamy na dalsze inwestycje.Jest to jedyne zielone miejsce w mieście i warto tam inwestować.

  5. Plac super, sam park też w końcu zaczyna jakoś wyglądać…widać że to świetne miejsce, o które trzeba tylko trochę zadbać:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj