Strona główna Kultura Piotr Stawski zwycięzcą konkursu „Da Vinci”

Piotr Stawski zwycięzcą konkursu „Da Vinci”

1422
6

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie zorganizowano dzisiaj konkurs interdyscyplinarny „Da Vinci”. Do naukowej rywalizacji przystąpiło 35 uczniów klas trzecich z gimnazjów w Trzemesznie, Trzemżalu oraz Gnieźnie. Na rozwiązanie testów, dotyczących różnych dziedzin nauki, uczniowie mieli 40 minut.

Wszystkie osoby, który wzięły udział w konkursie otrzymały dyplomy uznania. Pierwsze 7 miejsc zostało nagrodzone nagrodami, wśród których znalazły się bony upominkowe, tablet, torba na ramię, podkładka z kalkulatorem i port USB. Po oddaniu prac uczniowie mieli okazję zwiedzić trzemeszeńską Izbę Tradycji oraz poczęstować się herbatą.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród rozpoczęło się chwilę po godzinie 12. Pierwsze miejsce – nagrodzone tabletem – zajął uczeń Gimnazjum nr 3 w Gnieźnie, Piotr Stawski. Drugie miejsce przypadło Agacie Kubasik z Gimnazjum w Trzemżalu, natomiast miejsce trzecie – Hubertowi Harłożyńskiemu z Gimnazjum w Trzemesznie.

Konkurs „Da Vinci” w trzemeszeńskiej szkole został zorganizowany już po raz drugi.

6 KOMENTARZE

 1. Lubię młodzież mądrą , z zainteresowaniami i trochę rozbrykaną.
  Fajna informacja.
  Gratuluję wyróżnionym i biorącym udział w MĄDRYM a nie głupkowatym konkursie.
  Taki wiedzowy konkurs, to konkurs nie dla gwiazd i celebrytów z czerwonego dywanu . To konkurs dla mądrych głów.

  • Taki czerwony dywan dla szkolnych gwiazd istnieje w każdej szkole. Leży nie dosłownie na podłodze, a istnieje w metalności szkolnej. Po takim dywanie mogą kroczyć nie wszyscy!
   Czy mam rację?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj